Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ЕКСПЛУТАЦІЙНИХ ЧИННИКІВ НА НАПРУЖЕНИЙ СТАН ВЕРХНЬОЇ ЗОНИ СТІНКИ ПІДКРАНОВОЇ БАЛКИ.

ВПЛИВ ЕКСПЛУТАЦІЙНИХ ЧИННИКІВ НА НАПРУЖЕНИЙ СТАН ВЕРХНЬОЇ ЗОНИ СТІНКИ ПІДКРАНОВОЇ БАЛКИ.

Назва:
ВПЛИВ ЕКСПЛУТАЦІЙНИХ ЧИННИКІВ НА НАПРУЖЕНИЙ СТАН ВЕРХНЬОЇ ЗОНИ СТІНКИ ПІДКРАНОВОЇ БАЛКИ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,26 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНБАСЬКАЯ ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ПЕТРОСЯН ОЛЕГ МУРАДОВИЧ
УДК 624.014
ВПЛИВ ЕКСПЛУТАЦІЙНИХ ЧИННИКІВ НА НАПРУЖЕНИЙ СТАН ВЕРХНЬОЇ ЗОНИ СТІНКИ ПІДКРАНОВОЇ БАЛКИ.
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
МАКІЇВКА2002


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Горохов Євген Васильович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, ректор,
завідувач кафедри металевих конструкцій
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Пічугін Сергій Федорович, Полтавський державний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій із металу, дерева і пластмас;
кандидат технічних наук,
Єрмак Євген Михайлович, доцент кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та будівель
Українська державна академія залізничного транспорту
Провідна установа |
Одеська державна академія будівництва і архітектури, кафедра металевих і дерев'яних конструкцій (м. Одеса)
Захист дисертації відбудеться “30” травня 2002 року в 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 у Донбасьский державний академії будівництва й архітектури за адресою: 86123, Донецька область, м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбасьскій державній академії будівництва й архітектури.
Автореферат розісланий “26” квітня 2002 року.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. Югов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом, у ситуації корінних структурних змін в економіці і скорочення капітальних вкладень у промислове будівництво, на перший план висувається проблема реконструкції будинків і споруджень, необхідності підтримки в працездатному стані існуючого фонду металоконструкцій.
Підкранові конструкції є найбільше пошкоджуваними елементами каркаса промислового будинку. Натурні дослідження підкранових балок в умовах важкого і дуже важкого режимів роботи кранів виявили численні ушкодження верхньої зони стінки у виді тріщин, що з'являються вже в початковий період експлуатації. До 5 років накопичені ушкодження як правило виводять підкранові балки з ладу. Подібне положення є слідством рухливого характеру навантаження, дією значних зосереджених сил, а також визначається технічним станом конструкцій (відхилення кранових шляхів у горизонтальній і вертикальній площинах) і ходової частини мостових кранів (горизонтальний і вертикальний кути перекосів колеса, асинхронне вмикання електродвигунів крана і т.п.).
Це обумовлено недосконалістю конструктивної форми і імовірних методів розрахунку підкранових конструкцій, не повній мірі відбиваючих дійсну роботу конструкцій, з урахуванням дефектного стану як самих конструкцій, так і мостових кранів.
Розробка уточненої методики розрахунку верхньої зони стінки підкранової балки з урахуванням ушкоджень кранового шляху і ходової частини мостового крана й удосконалювання конструктивної форми на цій основі забезпечить підвищення довговічності і безпечної експлуатації балок, а також знизить експлуатаційни витрати.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана по координації з технічним комітетом по стандартизації ТК-78 "Технічна діагностика і контроль , що не руйнує ," (ТК-78 "ТДНК"), держбюджетної НИР Д-2-2-00 “Створення теоретичних і технологічних основ технічної діагностики і прогнозування технічного стану будівельних металевих конструкцій” (рег. № 0100U000929, Міністерство освіти і науки України).
Ціллю роботи є підвищення довговічності і надійності підкранових конструкцій шляхом удосконалювання методики розрахунку напружено-деформованого стану верхньої зони стінки підкранової балки з урахуванням експлутаційного стану ходової частини мостових кранів і підкранових шляхів і процесів переміщення мостових кранів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВПЛИВ ЕКСПЛУТАЦІЙНИХ ЧИННИКІВ НА НАПРУЖЕНИЙ СТАН ВЕРХНЬОЇ ЗОНИ СТІНКИ ПІДКРАНОВОЇ БАЛКИ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок