Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методичні основи управління змістом та цілями в проектах реструктуризації (на прикладі комунальної теплоенергетики)

Методичні основи управління змістом та цілями в проектах реструктуризації (на прикладі комунальної теплоенергетики)

Назва:
Методичні основи управління змістом та цілями в проектах реструктуризації (на прикладі комунальної теплоенергетики)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,88 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
ВІТЮТІН Євгеній Юрійович
УДК 658.26.003
Методичні основи управління змістом та цілями в проектах реструктуризації
(на прикладі комунальної теплоенергетики)
Спеціальність 05.13.22 - управління проектами і програмами
Автореферат на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпродзержинському державному технічному університеті (ДДТУ) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Білоконь Анатолій Іванович,
професор кафедри технології
будівельного виробництва Придніпровської державної академії будівництва та архітектури
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Вечеров Валерій Тимофійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри менеджменту, маркетингу і управління проектами;
кандидат технічних наук Молоканова Валентина Михайлівна, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри менеджменту і управління проектами.
Захист відбудеться 12 червня 2008р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий 8 травня 2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.В. Баташева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основною метою реорганізації теплоенергетичного комплексу ЖКГ України є підвищення ефективності функціонування при забезпеченні стандартів якості надання послуг. Досягти ефективності комунтеплоенерго неможливо без вирішення проблем енерго-збереження і раціонального споживання ресурсів.
Першим кроком на шляху створення ефективної системи вироблення і постачання теплової енергії є реструктуризація енергетичного комплексу.
Оскільки всі перетворення здійснюються і досягаються за рахунок проектів, зростає актуальність визначення змісту проекту реструктуризації даної сфери діяльності, щоб усвідомити, що саме має бути зроблено для успішного завершення проекту й отримання продукту проекту (послуг) з певними споживчими властивостями. Зміна організаційної структури не є сама ціль, це лише засіб, інструмент у вирішенні основних завдань. Організація проектується під завдання, які ставить і намагається досягти компанія. У даному випадку головним завданням є ефективність виробництва і забезпечення якості надання послуг. Завдання виконують люди. Для того, щоб персонал міг ефективно виконувати покладені на нього завдання, необхідно забезпечити його певним інструментарієм – відповідними методами і засобами у тому числі формування змісту проекту, контролю успішності проектів і програм тощо.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дослідження, результати яких наведені в дисертації, виконані автором у відповідності з новою Концепцією реформування ЖКГ на період до 2011р., основною ідеєю якої є енергоефективність; з Указом Президента України №662/99 "Про заходи щодо скорочення енергоспоживання бюджетними установами, організаціями та казенними підприємствами"; Комплексної програми енергозбереження міста Дніпродзержинська (тема № 297/99); планів наукової роботи кафедри економіки, менеджменту та маркетингу ДДТУ (тема № 32/2004: "Розробка керівництва з питань управління експлуатацією мереж", № держреєстрації 0105U004106).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розроблення методичних основ визначення і планування змісту проектів реструктуризації в даній сфері діяльності, управління цілями проектів, що сприятиме успішному завершенню проектів, ефективному енерго- і ресурсоспоживанню та створенню послуги з певними споживчими властивостями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Методичні основи управління змістом та цілями в проектах реструктуризації (на прикладі комунальної теплоенергетики)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок