Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СИМЕНТАЛЬСЬКОЇ ХУДОБИ РІЗНИХ виробничих ТИПІВ

ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СИМЕНТАЛЬСЬКОЇ ХУДОБИ РІЗНИХ виробничих ТИПІВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СИМЕНТАЛЬСЬКОЇ ХУДОБИ РІЗНИХ виробничих ТИПІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,81 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Українська академія аграрних наук
інститут тваринництва
ВАСИЛЬЄВА Юлія Олександрівна
УДК 636.237.23.03
ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ВИКОРИСТАННЯ СИМЕНТАЛЬСЬКОЇ ХУДОБИ
РІЗНИХ виробничих ТИПІВ
06. 02. 04 – технологія виробництва продуктів тваринництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі технології переробки і стандартизації продуктів тваринництва Харківської державної зооветеринарної академії Міністерства Аграрної політики України
Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, доцент
Прудніков Василь Григорович,
Харківська державна зооветеринарна академія Мінагрополітики України,
завідувач кафедри технології переробки і стандартизації продуктів тваринництва
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор
Котенджи Геннадій Павлович,
Сумський національний аграрний університет Мінагрополітики України, завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва
доктор сільськогосподарських наук, професор
Панасюк Іван Митрофанович,
Дніпропетровський державний аграрний університет Мінагрополітики України, завідувач кафедри розведення та генетики сільськогосподарських тварин
Провідна установа – Полтавська державна аграрна академія Мінагрополітики України, кафедра технології виробництва продукції тваринництва, м. Полтава
Захист відбудеться " 20 " лютого 2007 р. о 10 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 65.356.01 Інституту тваринництва Української академії аграрних наук за адресою : 62404, м. Харків, п/в Кулиничі, вул.7-ї Гвардійської Армії, 3.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту тваринництва УААН (62404, м. Харків, п/в Кулиничі, вул.7-ї Гвардійської Армії, 3).
Автореферат розісланий " 20 " січня 2007 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради І.В. Корх
Загальна характеристика роботи
Проблема забезпечення населення різноманітними високоякісними повноцінними білковими продуктами харчування в Україні в останні роки постає дуже гостро. Тому пошук резервів збільшення виробництва продукції тваринництва, і власне продукції скотарства, має велике народногосподарське значення.
Актуальність теми. Природнокліматичні, екологічні та агротехнічні чинники обумовлюють доцільність одночасного розведення в Україні худоби спеціалізованих порід та порід подвійної продуктивності (Зубець М.В., Буркат В.П., Мельник Ю.Ф., Рубан Ю.Д.).
Зараз важливим є розробка економічно ефективних методів використання симентальської породи, яка вдало розвивається у багатьох країнах світу і була однією з найпоширеніших в Україні.
Внутрішньопородним резервом збільшення виробництва продукції та зменшення її собівартості є виявлення та використання типів, здатних більш повно віддавати вкладені ресурси продукцією.
Досліджень з питання оцінки та порівняння господарсько-біолгічних особливостей тварин симентальської породи різних типів багато, але, як правило, усі вони носять не комплексний, а фрагментарний характер. На сьогодні не достатньо узагальнена характеристика типу за молочною продуктивністю корів та м’ясною продуктивністю молодняку, а також дані відносно біологічної та економічної ефективності використання типів у практичному поєднанні “корова-молодняк”.
Відповідь на означені питання дозволить підвищити ефективність використання симентальської худоби, що і визначає актуальність напрямку досліджень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота включає дослідження, передбачені планами науково-дослідних робіт кафедри технології переробки, гігієни і стандартизації продуктів тваринництва Харківської державної зооветеринарної академії Міністерства аграрної політики України і входить до теми “Збереження генофонду вітчизняних порід великої рогатої худоби і створення порід м’ясного типу” (№ державної реєстрації 0197U019231) та за тематикою "Програма збереження та раціонального використання генетичних ресурсів сільськогосподарських тварин на 2001-2005 роки" – наказ МінАгрополітики України і УААН №319/93 (2001).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СИМЕНТАЛЬСЬКОЇ ХУДОБИ РІЗНИХ виробничих ТИПІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок