Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ НА ВОЛИНІ (XIХ 30-ті роки ХХ СТ.)

СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ НА ВОЛИНІ (XIХ 30-ті роки ХХ СТ.)

Назва:
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ НА ВОЛИНІ (XIХ 30-ті роки ХХ СТ.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,64 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЖИТОМИРСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
КРУКОВСЬКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА
УДК 377.5:61+378.1:61
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК
МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ НА ВОЛИНІ
(XIХ 30-ті роки ХХ СТ.)
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Житомир – 2007Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському державному університеті імені Івана Франка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Левківський Михайло Васильович, Житомирський державний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри педагогіки.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Обозний Василь Васильович,
Національний педагогічний університет
імені М. П. Драгоманова,
професор кафедри географії та туризму;
кандидат педагогічних наук, доцент
Клос Лілія Євгенівна,
Національний університет
"Львівська політехніка",
доцент кафедри соціології та соціальної роботи.
Захист дисертації відбудеться 16 жовтня 2007 р. о 13.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.053.01 у Житомирському державному університеті імені Івана Франка за адресою: 10008, м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 40, 2-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Житомирського державного університету імені Івана Франка (10008, м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 40).
Автореферат розісланий 15 вересня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н. А. Сейко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і ступінь вивчення проблеми. Демократичні перетворення та реформування соціальної сфери України потребують оптимізації та вдосконалення народної освіти, відповідного виховання підростаючого покоління та формування у нього духовної культури. Успішне розв’язання цього фундаментального за соціально-історичним значенням завдання можливе через ґрунтовне дослідження творчого досвіду минулого і його використання у сучасній практиці загальної та професійної освіти, зокрема й медичної.
В Основах законодавства України „Про охорону здоров'я” (1992) підкреслюється, що кожна людина має природне невід'ємне і непорушне право на охорону здоров'я. У державних документах, що стосуються проблем освіти і виховання (Закони України „Про освіту“, „Про професійно-технічну освіту“, „Про охорону дитинства“, Національна програма „Діти України“, Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті) наголошується на необхідності дослідження історико-педагогічних аспектів освітньо-виховного простору, а також проблеми, пов’язаної, зокрема, й зі становленням системи національної медичної освіти. З огляду на сказане вище науковий аналіз медичної освіти на Волині в контексті історико-педагогічної регіоналістики є актуальним, оскільки волинський регіон вніс свою частку до загальної скарбниці української освіти й культури.
Загальні проблеми розвитку освіти, навчання й виховання дітей та молоді в Україні досліджують Л. Березівська, Н. Дічек, С. Золотухіна, Г. Васянович, М. Левківський, Н. Ничкало, В. Обозний, Н. Побірченко, П. Саух, О. Сухомлинська, Г. Троцко та ін. Проблему розвитку загальної та професійної освіти в Україні вивчали сучасні дослідники Т. Завгородня, В. Кравець, В. Сагарда, Б. Ступарик. Окремі аспекти діяльності закладів професійної освiти рiзних типiв в Україні та за її межами розглядалися М. Барною, М. Біблюком, Д. Герцюком, І. Курляк, Д. Пенішкевичем, О. Петренко, І. Петрюк та ін. Загальні проблеми розвитку освіти на Волині розглядали В. Богданов, П. Волобуєв, В. Геренович, К. Дубняк, Л. Миловидов, П. Мостовий, О. Музиченко, А. Поляков, Г. Пустовіт, С. Рудницький, П. Тутковський, а також М. Антонець, В. Корнєв, С. Коляденко, Т. Самоплавська, С. Філоненко та ін. Історико-педагогічні дослідження Н. Бовсунівської, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ НА ВОЛИНІ (XIХ 30-ті роки ХХ СТ.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок