Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ СТРУКТУРНО-МІНЕРАЛОГІЧНОЇ НЕОДНОРІДНОСТІ НЕРІВНОВАЖНИХ ХОНДРИТІВ КРИМКА (LL3) І САРАТОВ (L4)

ОСОБЛИВОСТІ СТРУКТУРНО-МІНЕРАЛОГІЧНОЇ НЕОДНОРІДНОСТІ НЕРІВНОВАЖНИХ ХОНДРИТІВ КРИМКА (LL3) І САРАТОВ (L4)

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ СТРУКТУРНО-МІНЕРАЛОГІЧНОЇ НЕОДНОРІДНОСТІ НЕРІВНОВАЖНИХ ХОНДРИТІВ КРИМКА (LL3) І САРАТОВ (L4)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,47 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
нацІональна академІя наук украЇнИ
Інститут геохІмІЇ мІнералогІЇ ТА рудоУТВОРЕННЯ
Гіріч Аеліта Леонідівна
УДК 523.681
ОСОБЛИВОСТІ СТРУКТУРНО-МІНЕРАЛОГІЧНОЇ
НЕОДНОРІДНОСТІ НЕРІВНОВАЖНИХ ХОНДРИТІВ
КРИМКА (LL3) І САРАТОВ (L4)
Спеціальність 04.00.20 - мінералогія, кристалографія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата геологічних наук
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному науковому центрі радіогеохімії навколишнього середовища НАН України та МНС України
НауКОВИЙ КЕРІВНИК: доктор геолого-мінералогічних наук Семененко Віра Пантелеївна (Державний науковий центр радіогеохімії навколишнього середовища НАН України, завідуюча відділом космоекології та космічної мінералогії)
ОфІцІЙНІ оПонентИ:
- доктор геолого-мінералогічних наук Гуров Євгеній Петрович (Інститут геологічних наук НАН України, зав. групою космічної геології метеоритних кратерів відділу геології нафтогазоносних провінцій);
- доктор геолого-мінералогічних наук, професор Павлишин Володимир Іванович (Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення НАН України, завідуючий відділом регіональної та генетичної мінералогії)
ПРОВІДНА УСТАНОВА:
Львівський національний університет імені Івана Франка, кафедра мінералогії, Міністерство освіти України, Львів.
Захист відбудеться “27” квітня 2000 р. в 1000 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.203.01 в Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення НАН України за адресою: 03680, Київ-142, Палладіна, 34.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення НАН України за адресою: 03680, Київ-142, Палладіна, 34.
Автореферат розісланий “20” березня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат геол.-мін. наук Томурко Л.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Метеорити, поряд із зразками порід Місяця і Марса, які доставляють космічними апаратами, є єдиними представниками космічної речовини, доступної для безпосереднього вивчення на Землі. На даний час всі три типи метеоритів (кам'яні, залізо-кам'яні і залізні) досить повно вивчені. Тому однією з найцікавіших проблем є проблема пошуку і вивчення нових типів космічної речовини, пов'язана з дослідженням чужорідних літичних фрагментів в метеоритах.
Сучасні дослідження свідчать про те, що не тільки вуглисті хондрити, які є найменш диференційованою речовиною Сонячної системи, але і нерівноважні звичайні хондрити зберегли сліди фізико-хімічних процесів, що відбувалися в доагломераційний період історії космічної речовини. Більшість з них містить чужорідні літичні фрагменти, вивчення яких дозволяє одержати унікальні дані про космогенні процеси утворення їх мінералів і умовах агломерації.
В чужорідних фрагментах метеоритів було знайдено багато нових космічних мінералів, а також більшість незвичайних мінеральних асоціацій. Отримані в результаті їх дослідження дані мають важливе значення для рішення широкого кола наукових проблем: від утворення та еволюції досонячних зерен мінералів до походження життя на Землі. Можливо, нові типи космічної речовини є представниками невідомих нам груп метеоритів, що за якимись причинами не були знайдені як окремі метеорити і змогли дійти до дослідників тільки у вигляді уламків первинних доагломераційних порід у складі нерівноважних хондритів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження в рамках даної дисертаційної роботи проводилися при виконанні науково-дослідних тем відділу космоекології та космічної мінералогії ДНЦ РНС НАН України: “Космогенні процеси мінералоутворення” і “Вивчення космічної речовини як потенційного джерела мінеральних ресурсів космосу”.
Мета роботи - пошук нових типів космічної речовини та з'ясування їх природи на основі структурно-мінералогічного дослідження літичних фрагментів у звичайних нерівноважних хондритах Кримка (LL3) і Саратов (L4).
Задачі досліджень:
1.
Пошук літичних фрагментів в метеоритах Кримка (LL3) і Саратов (L4).
1.
Комплексне структурно-мінералогічне дослідження знайдених літичних фрагментів та їх класифікація.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ СТРУКТУРНО-МІНЕРАЛОГІЧНОЇ НЕОДНОРІДНОСТІ НЕРІВНОВАЖНИХ ХОНДРИТІВ КРИМКА (LL3) І САРАТОВ (L4)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок