Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ТА ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНИХ МАГНІТОЧУТЛИВИХ НАНОКОМПОЗИТІВ

СИНТЕЗ ТА ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНИХ МАГНІТОЧУТЛИВИХ НАНОКОМПОЗИТІВ

Назва:
СИНТЕЗ ТА ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНИХ МАГНІТОЧУТЛИВИХ НАНОКОМПОЗИТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,95 KB
Завантажень:
125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ХІМІЇ ПОВЕРХНІ ім. О.О. ЧУЙКА
СТОРОЖУК ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА
УДК 539.211 : 544.723+54.31
СИНТЕЗ ТА ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНИХ МАГНІТОЧУТЛИВИХ НАНОКОМПОЗИТІВ
01.04.18 – фізика і хімія поверхні
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата хімічних наук
Київ-2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Інституті хімії поверхні ім. О.О. Чуйка Національної академії наук України
Науковий керівник: | доктор фізико-математичних наук, професор
Горбик Петро Петрович,
Інститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України,
в.о. директора;
Офіційні опоненти: | член-кореспондент НАН України,
доктор хімічних наук, професор
Слободяник Микола Семенович,
Київський національний університет імені
Тараса Шевченка,
декан хімічного факультету;
доктор хімічних наук, професор
Погорєлий Валерій Костянтинович,
Інститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України,
головний науковий співробітник.
Провідна установа: | Інститут хімії високомолекулярних сполук
НАН України.
Захист відбудеться 12.06.2007 р. о 14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.210.01 в Інституті хімії поверхні ім. О.О. Чуйка Національної академії наук України за адресою: 03164, Київ,
вул. Генерала Наумова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України, Київ, вул. Генерала Наумова, 17.
Автореферат розісланий 08.05.2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Приходько Г.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед оксидних високодисперсних матеріалів вагоме місце посідає магнетит завдяки унікальним фізико-хімічним властивостям, зокрема магнітним. Аспекти застосування сучасних наноматеріалів на його основі висувають як актуальне завдання створення наукових засад хімічного конструювання магніточутливих нанокомпозитів з ієрархічною архітектурою та поліфункціональними властивостями; встановлення умов проведення хімічних процесів при побудові компонентів архітектури та їх оптимізації; удосконалення синтезу магнетиту та сепарації частинок з заданими властивостями; модифікації поверхні магніточутливих нанокомпозитів та іммобілізації необхідних органічних і неорганічних сполук.
Дослідження, направлені на розробку магнітокерованих лікарських препаратів хіміотерапевтичної, діагностичної і гіпертермічної дії, широко проводяться в розвинутих країнах світу. Особливо актуальними є роботи, направлені на діагностику і терапію онкозахворювань на клітинному рівні. Постановка мети та завдань досліджень сформульовані з урахуванням сучасних проблем хімії, фізики та технології поверхні в галузі одержання магніточутливих нанокомпозитів, що обумовлює актуальність теми дисертації та важливість очікуваних результатів. Їх спрямованість на використання в медицині характеризує тему досліджень як практично значиму та своєчасну.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Дисертаційну роботу виконано згідно з планами науково-дослідних робіт Інституту хімії поверхні НАН України за комплексною програмою фундаментальних досліджень НАН України “Наноструктурні системи, наноматеріали та нанотехнології” за темою “Створення магнітокерованих медико-біологічних нанокомпозитів та дослідження їх властивостей” (Постанова Президії НАН України від 21.01.04 № 6. Розпорядження НАН України від 26.04.2006 р. № . Договір від 03.05.2006 №48/06-Н. Номер Держреєстрації 0105U006821) та темами: ”Розробка та фізико-хімічні дослідження наноструктурних оксидних систем”, “Хімічне конструювання наносистем із заданими функціональними властивостями”, затвердженими рішенням Бюро відділення хімії НАН України від 24.02.2003 року, протокол № (номер Держреєстрації 0103U006287) та від 31.10.2005 року, протокол № (номер Держреєстрації 0107U000348).
В дисертацію увійшли також деякі результати досліджень в рамках спільної програми наукових проектів НАН України та УНТЦ “Програма цільових досліджень та розвиваючих ініціатив” за темою “Нанохімія: синтез і фізико-хімічна характеристика поліфункціоналізованих магнітних нанокомпозитів та їх застосування в біомедичній практиці” (розпорядження Президента України від 07.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИНТЕЗ ТА ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНИХ МАГНІТОЧУТЛИВИХ НАНОКОМПОЗИТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок