Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ (В ВНЗ СИСТЕМИ МВС)

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ (В ВНЗ СИСТЕМИ МВС)

Назва:
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ (В ВНЗ СИСТЕМИ МВС)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,65 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний університет державної податкової служби України
БУЗУНОВ РОМАН АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 351.745.5:342.9 (477)
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ (В ВНЗ СИСТЕМИ МВС)
Спеціальність 12.00.07 –адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі адміністративного права і адміністративної діяльності Донецького юридичного інституту Луганського державного університету внутрішніх справ
Науковий керівник
доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Шкарупа Віктор Костянтинович – Національний університет державної податкової служби України, завідувач кафедри фінансового та адміністративного права
Офіційні опоненти
доктор юридичних наук
Ануфрієв Микола Іванович –Київський міжнародний університет, професор кафедри загально-правових дисциплін
кандидат юридичних наук, доцент Артеменко Олена Вікторівна - Національний аграрний університет, доцент кафедри адміністративного та фінансового права
Захист відбудеться „_6_”__жовтня_ 2007р. о ___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.855.02 Національного університету державної податкової служби України за адресою 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Національного університету державної податкової служби України за адресою 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
Автореферат розіслано _4______вересня_________ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В.Коваль


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні перспектива входження України до Європейського Союзу передбачає прийняття активної участі у Болонському процесі, що вимагає внесення відповідних коректив до національного законодавства. Болонська декларація свідчить про потребу створити більш досконалу Європу, а її громадян зробити більш компетентними, які розуміють європейські цінності і відчувають належність до спільного культурного простору. Важливим для входження України у Болонський процес є втілення його вимог: „створення системи кредитів на зразок Європейської системи трансферу оцінок (ЕСТS) як відповідного засобу сприяння більшій мобільності студентів”.
Відповідно до цього в Україні було прийнято рішення ввести кредитно-модульну систему організації навчального процесу на всіх перших курсах у всіх вищих навчальних закладів, в тому числі ВНЗ системи МВС. На нашу думку, ВНЗ системи МВС є специфічними порівняно з вищими навчальними закладами загальної спрямованості. Саме тому запровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу та її адміністративно-правове регулювання у ВНЗ системи МВС викликає науковий інтерес та необхідність вивчення ситуації, подальшого вдосконалення механізму її адміністративно-правового регулювання.
Міністерство освіти і науки України на основі відповідних міжнародних документів розпочало гармонізацію національного законодавства із Європейським, провівши експеримент щодо запровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу.
Створення та запровадження відповідної системи кредитів на зразок Європейської системи трансферу оцінок (ЕСТS) вимагає певного наукового аналізу та дослідження теорії та практики запровадження і діяльності кредитно-модульної системи організації навчального процесу в ВНЗ системи МВС України, відповідного регулювання адміністративно-правових відносин у цій сфері. На нашу думку, буде цілком доцільно дослідити кредитно-модульну систему організації навчального процесу в Україні як комплексне явище педагогічної і правової дійсності крізь призму організації навчального процесу в ВНЗ системи МВС.
Відповідно до того, що проблема яка розглядається є комплексною, підґрунтям дослідження стали роботи багатьох авторів, що вивчали окремі її аспекти, таких як Авер’янов В.Б., Алексюк А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ (В ВНЗ СИСТЕМИ МВС)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок