Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ РОЗВИТКОМ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ РОЗВИТКОМ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ РОЗВИТКОМ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,10 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
CОЛОХА ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 658.8(476.62)(043.3)
УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ РОЗВИТКОМ
ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому університеті економіки та права (м. Донецьк).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Шелегеда Белла Григорівна,
Донецький університет економіки та
права, завідуюча кафедрою
економіки підприємства.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Максимов Віталій Володимирович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства
освіти і науки України, завідувач кафедри економіки підприємства (м. Луганськ);
доктор економічних наук, доцент Кузьменко Лариса Михайлівна,
Інститут економіки промисловості НАН України, головний науковий співробітник відділу проблем управління виробництвом (м. Донецьк).
Провідна установа – Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та менеджменту ( м. Харків).
Захист відбудеться 17 лютого 2005 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34,
кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного
університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 15 січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення та розвиток ринкової економіки в Україні, безпосередньо пов'язані з ефективністю розвитку промислових підприємств, спричинило багато проблем, які ще, незважаючи на отримані результати, не можна вважати вирішеними. Однією з таких проблем є забезпечення ефективного розвитку промислових підприємств та управління таким розвитком, оскільки традиційні форми управління вимагають корінних змін. Необхідність переходу до нової парадигми управління ефективним розвитком промислового сектора зумовлена інтенсивними змінами, що відбуваються як на внутрішньому, так і на світовому ринках.
Орієнтація на довгостроковий сталий розвиток надає промисловим підприємствам, зокрема металургійного комплексу як його базової складової, значні переваги щодо ефективності виробництва, розвитку матеріальної бази, залучення інвестиційних ресурсів, кращого доступу продукції на світовий ринок. Це вимагає формування новітніх підходів щодо вдосконалення економічних методів управління. Недостатня вивченість даної проблеми, теоретичне та практичне значення методів управління ефективним розвитком у промисловому секторі визначили тему дисертаційної роботи.
Актуальність дослідження вимагає розробки низки заходів щодо управління ефективним розвитком промислових підприємств, теоретичного обґрунтування місця та значення ефективного розвитку промислових підприємств у трансформаційній економічній системі, вивчення особливостей і закономірностей їх функціонування. Основний інтерес дослідників, що займаються проблемами управління ефективним розвитком, сконцентровано на всебічній характеристиці взаємодії укладів економічного розвитку в залежності від існуючих у державі умов. При цьому питання управління ефективним розвитком саме промислових підприємств розглядається не як основа, а як один із важелів структурних перетворень в економіці, а тому залишається недостатньо вивченим.
Необхідність теоретичного обґрунтування й розробки практичних рекомендацій щодо управління ефективним розвитком промислових підприємств України зумовили вибір теми дослідження та її актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрям дослідження відповідає плану наукових досліджень Донецького університету економіки і права та Інституту економіки промисловості НАН України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ РОЗВИТКОМ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок