Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЛІЗИНГОВИХ ВІДНОСИН В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЛІЗИНГОВИХ ВІДНОСИН В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЛІЗИНГОВИХ ВІДНОСИН В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,36 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
Мужук Наталія Іванівна
УДК 338:330.322
ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЛІЗИНГОВИХ ВІДНОСИН В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність: 08.02.03. - Організація управління, планування
і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, ст. наук. співробітник, Кухленко Олег Васильович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, завідувач відділу проблем розвитку і розміщення будівельно-виробничого комплексу.
Офіційні опоненти:
1.
Столяров В.Ф. - доктор економічних наук, професор, засл. діяч науки
і техніки України, зав. кафедрою економічної теорії та фінансів Київського національного університету технологій та дизайну;
2. Усенко Я.Б. - кандидат економічних наук, заступник начальника управління – начальник відділу методологічного забезпечення відносин оренди, лізингу та концесій Фонду державного майна України.
Провідна установа - Інститут економіки НАН України, відділ ефективності інвестицій та відтворення основних фондів (м. Киів).
Захист відбудеться 21.03.2002 року о 14 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук при Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01601, МСП, м. Київ – 103, бул. Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕЇ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Автореферат розісланий 17.02.2002р.
Вчений секретар Спеціалізованої
вченої ради А.В. Базилюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ.
Актуальність теми дослідження. Першим кроком до підвищення економічного потенціалу та міцності кожної країни є створення потужних підприємств з новітніми технологіями та обладнанням. Останній етап технічного переозброєння українських підприємств закінчився десять-п’ятнадцять років тому і відтоді інвестування у основні фонди майже припинилося. Одною з ефективних форм довгострокового інвестування в Україні на сучасному етапі може стати лізинг. Цей фінансовий інструмент сприяє мобілізації коштів для інвестування, активізує інвестиційний процес, забезпечує гарантоване використання інвестиційних ресурсів на цілі реконструкції та розвитку виробництва, а зобов’язання, які виникають з міжнародної лізингової угоди, не включаються до зовнішньої заборгованості держави.
Проблема лізингу є новою для України, вона знайшла відображення у небагатьох наукових публікаціях вітчизняних авторів. Віддаючи належне фахівцям, які працюють у теорії, методології та організації інвестиційного процесу, слід зауважити, що до цього часу питання, які стосуються практичного вирішення проблеми активізації інвестиційної діяльності залишаються остаточно не вирішеними. Особливу актуальність набувають дослідження, які пов’язані із пошуком шляхів подальшого розвитку інвестиційного процесу в Україні, одним з яких і є лізинг. Сьогодні актуальним є дослідження природи лізингу, розробка схем лізингових проектів, згідно діючого законодавства, обгрунтування пропозицій щодо його покращення, визначення ролі банків, страхових компаній та інших операторів ринку в лізинговому бізнесі, аналіз ефективності використання лізингу у вільних економічних зонах та територіях пріоритетного розвитку України. Потужний розвиток лізингу у нашій країні надасть змогу вирішити питання подальшої активізації інвестиційного процесу, оновлення виробничих фондів підприємств, випуску ними конкурентоспроможної продукції, поповнення бюджету податками та подальшої стабілізації економіки. Актуальність проблеми та необхідність формування економічного механізму лізингових операцій для активізації інвестиційного процесу в Україні зумовила вибір теми та структури дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЛІЗИНГОВИХ ВІДНОСИН В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок