Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Облік і аудит інвестиційної діяльності (на прикладі підприємств швейної промисловості)

Облік і аудит інвестиційної діяльності (на прикладі підприємств швейної промисловості)

Назва:
Облік і аудит інвестиційної діяльності (на прикладі підприємств швейної промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,45 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Київський національний економічний університет
Гончаренко олена олексіївна
УДК 657.424+657.6:687
Облік і аудит інвестиційної діяльності
(на прикладі підприємств швейної промисловості)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі аудиту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, професор
Савченко Володимир Якович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри аудиту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, доцент
Мурашко Василь Максимович,
Національна академія державної податкової служби України, в.о. професора кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа: | Львівська комерційна академія Укоопспілки,
кафедра аудиту, м. Львів
Захист відбудеться “_20_” _червня__ 2005 р. о _1600_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 у Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “ 16 ” _травня__ 2005 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор | А.М. Герасимович
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Економічна ефективність діяльності підприємств, забезпечення високих темпів їх розвитку, підвищення конкурентоздатності як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках значною мірою визначаються рівнем і діапазоном їх інвестиційної діяльності. Формування напрямків цієї діяльності, системи її довгострокових цілей та вибір найефективніших шляхів їх досягнення з урахуванням перспективи являє собою процес розробки інвестиційної стратегії, яка, хоча в основному і орієнтована на довгострокові цілі, містить також окремі середньострокові та короткострокові елементи, які зрештою ведуть до вироблення конкретних управлінських рішень при формуванні інвестиційного портфеля та реалізації інвестиційних програм і проектів.
У комплексі проблем, пов’язаних із визнанням ролі інвестицій підприємства, в сучасних умовах більшого значення набуває процес управління інвестиціями підприємства, що визначає збільшення уваги до інформаційного забезпечення керівництва відповідними даними про інвестиції. Таку інформацію повинна надати, насамперед, система бухгалтерського обліку, що покликана виявляти й систематизувати дані про всі аспекти фінансово-господарської діяльності підприємства.
Проблеми управління та бухгалтерського обліку інвестицій отримали певне висвітлення в працях як вітчизняних учених, серед яких доречно відзначити розробки І.О. Бланка, С.Ф. Голова, Б.І. Валуєва, А.А. Пересади, М.В. Кужельного, В.В. Сопка, В.П. Завгороднього, Я.Д. Крупки, Ф.Ф. Бутинця, В.І. Єфіменко, так і зарубіжних - А.Д. Шеремета, В.Ф. Палія, Глен А. Велша, Д. Кондуела, Дж. Блейка, Р. Ентоні, Л.З. Шнейдермана, М.І. Кутера, Х. Андерсона та інших. Проте, визнаючи значний внесок цих дослідників, необхідно відзначити, що сучасні умови ставлять нові завдання, вимагають комплексного підходу до розв’язання проблем, пов’язаних зі зміною інвестиційної політики в Україні, вдосконаленням національної системи обліку й звітності.
Одним із чинників раціональної організації обліку і управління інвестиційною діяльністю є систематичний і ефективний аудиторський контроль за капітальними та фінансовими інвестиціями і операціями з ними, адже контроль, як функція управління є засобом зворотного зв'язку між об’єктом і системою управління, що інформує про дійсний стан керованого об'єкта, фактичне виконання управлінського рішення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Облік і аудит інвестиційної діяльності (на прикладі підприємств швейної промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок