Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИКОРИСТАННЯ ФУНКЦІЙ КОМПЛЕКСНОГО ЗМІННОГО ДЛЯ ПОБУДОВИ ПОВЕРХОНЬ ТЕХНІЧНИХ ФОРМ

ВИКОРИСТАННЯ ФУНКЦІЙ КОМПЛЕКСНОГО ЗМІННОГО ДЛЯ ПОБУДОВИ ПОВЕРХОНЬ ТЕХНІЧНИХ ФОРМ

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ФУНКЦІЙ КОМПЛЕКСНОГО ЗМІННОГО ДЛЯ ПОБУДОВИ ПОВЕРХОНЬ ТЕХНІЧНИХ ФОРМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,58 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Протягом сотень і тисяч років людство обробляло поля і отримувало з н
их урожай


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЧЕРНИШОВА Еліна Олександрівна
УДК 514.18
ВИКОРИСТАННЯ ФУНКЦІЙ КОМПЛЕКСНОГО ЗМІННОГО ДЛЯ ПОБУДОВИ ПОВЕРХОНЬ ТЕХНІЧНИХ ФОРМ
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ-2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету міністрів України.
Науковий керівник: – доктор технічних наук, професор Пилипака Сергій Федорович,
завідувач кафедри нарисної геометрії, комп’ютерної графіки та дизайну Національного аграрного університету України (м. Київ);
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор Скідан Іван Андрійович,
завідувач кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки Донецького національного технічного університету (м. Донецьк); –
кандидат технічних наук, доцент Гнітецька Тетяна Віталіївна,
доцент кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Національного технічного університету України „КПІ” (м. Київ);
Провідна установа: Таврійська державна агротехнічна академія Міністерства аграрної політики України, кафедра прикладної математики і обчислювальної техніки (м. Мелітополь).
Захист відбудеться 17.05.2007 р. о 13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, КНУБА.
Автореферат розісланий 15.04.2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Плоский


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний розвиток науки, техніки, технології з одного боку, та програмно-технічного забезпечення комп’ютерних технологій з іншого вносить все більші зміни в розвиток побудови кривих та поверхонь. Це, в свою чергу, вимагає використання нових методів при конструюванні геометричних елементів. Одним із шляхів розвитку геометричних побудов у просторі та на площині є застосування теоретичного апарату функцій комплексного змінного.
При використанні функцій комплексного змінного часто доводиться виконувати складні перетворення та спрощення частин функції. Такі дії в більшості випадків займали досить багато часу. Розвиток сучасних технологій та систем комп’ютерної математики значно полегшує процес перетворення і дозволяє по-новому підійти до використання функцій комплексного змінного.
Одним із способів такого використання є побудова на площині кривих за допомогою конформних відображень, що реалізуються функціями комплексного змінного. Оскільки в літературі розглядаються лише загальні властивості конформних перетворень, виникла необхідність дослідити конформне перетворення довільних кривих.
Досить часто при розв’язанні теоретичних та практичних задач розв’язок, до складу якого входить уявна одиниця, відкидається. А це в свою чергу може призвести до втрати частини розв’язку.
Мінімальні поверхні широко розповсюджені в природі як найбільш економні поверхні: вони мають найменшу площу між замикаючим їх контуром, напруження у всіх напрямках поверхні однакове. Ці властивості мінімальних поверхонь визначають їх переваги в проектуванні та будівництві. В роботах Агальцева А.В., Курека Г.К. побудова мінімальних поверхонь відбувається шляхом конструювання дискретного каркасу цих поверхонь. В зв’язку з новими можливостями, які з’явилися завдяки розвитку комп’ютерних технологій, постала задача побудови суцільних мінімальних поверхонь та їх неперервного згинання за допомогою використання елементів теорії функцій комплексного змінного.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у Національному аграрному університеті у відповідності з планом наукових досліджень кафедри нарисної геометрії, комп’ютерної графіки та дизайну “Конструювання поверхонь технічних форм та їх автоматизоване проектування” у відповідності з галузевими НДР.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ФУНКЦІЙ КОМПЛЕКСНОГО ЗМІННОГО ДЛЯ ПОБУДОВИ ПОВЕРХОНЬ ТЕХНІЧНИХ ФОРМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок