Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТАРИФІВ ПРИ ВЗАЄМОДІЇ ТРАНСПОРТНО -ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІЗ СУБ

ФОРМУВАННЯ ТАРИФІВ ПРИ ВЗАЄМОДІЇ ТРАНСПОРТНО -ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІЗ СУБ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТАРИФІВ ПРИ ВЗАЄМОДІЇ ТРАНСПОРТНО -ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІЗ СУБ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,24 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ревуцька Тетяна Володимирівна
УДК 656.031.5 (043.3)
На правах рукопису
ФОРМУВАННЯ ТАРИФІВ ПРИ ВЗАЄМОДІЇ ТРАНСПОРТНО -ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІЗ СУБ'ЄКТАМИ РИНКУ АВІАЦІЙНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
Спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації авіаційних перевезень
Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник : доктор технічних наук, професор
Юн Генадій Миколайович,
Національний авіаційний
університет, завідувач кафедри
організації авіаційних перевезень
Офіційні опоненти : д.е.н., проф.Коба В.Г.,Київська
державна академія водного транспорту
ім.. Гетьмана Петра Конашевича -
Сагайдачного, м.Київ
к.е.н., Бойко В.І., СЗАТ „Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України””, віце- президент з корпоративного плануван-ня фінансів
Провідна установа: Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України, м.Київ, кафедра економіки і інформатики
Захист відбудеться „24” вересня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 в Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ. проспект Космонавта Комарова,1.
Автореферат розісланий „23” серпня 2004 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Матвєєв В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
До важливих задач державної діяльності відноситься розвиток транспортно-експедиційних підприємств, як суттєвої складової транспортного комплексу, основна ціль розвитку якого – створення умов для соціально-економічного положення України шляхом зниження витрат транспортування вантажу по території країни, покращення якості та забезпечення зростаючих потреб економіки в транспортних послугах .
Транспортно-експедиційне підприємство повинно виконувати вагому частку задач транспортного комплексу України, серед яких в зв’язку з комплексною інформатизацією транспорту велика увага приділяється створенню гнучкої системи транспортних тарифів, яка враховує інтереси користувачів транспортними послугами, а також забезпечує розширене відтворення в транспортному комплексі.
Тому для створення сприятливих умов функціонування транспортно - експедиційних підприємств необхідно аналізувати і вивчати всі проблеми, які виникають при їх взаємодії в логістичній системі зв’язку із суб’єктами ринку.
Аналіз науково-методичних джерел та їх зв’язок з практичним використанням показав доцільність вивчення процесу взаємодії всіх ланок логістичного ланцюга, в якому працює транспортно-експедиційне підприємство, з точки зору їх адекватної реакції. Вагомий внесок в розробку цієї проблеми внесли вітчизняні та зарубіжні економісти - Ахполов І.К., Бауерсокс Д.Д., Долгов С.І., Кальченко А.Г. Коцюк О.Я., Лебідь І.Г., Мельниченко О.І., Назаренко В.М., Плужніков К.І., Саркісов С.В., Соколов О.В., Холопов К.В., Хруцкий Е.А.,Шмаллен Г., Яндієв С.О.
У роботі розглянуті питання формування тарифів при взаємодії транспортно-експедиційних підприємств із суб’єктами ринку авіаційних перевезень на основі методів економічного і математичного моделювання існуючих тарифних і вартісних функцій на виявленому проблемному ваговому інтервалі, який є сумою двох інтервалів : інтервалу збитків підприємства і інтервалу психологічних збитків суб’єктів ринкових відносин.
Актуальність теми дослідження. В процесі розвитку в Україні ринкової економіки виникають проблеми, пов’язані із формуванням тарифів при взаємодії транспортно-експедиційних підприємств із суб’єктами ринку. Тому виникає потреба у вивченні умов, які впливають на функціонування та розвиток транспортно-експедиційних підприємств. В зв’язку з цим однією із важливих завдань є розробка методики формування і вивчення тарифних і вартісних функцій, а також покращення товароруху шляхом об’єднання комп’ютерного введення документообігу з вибором оптимального маршруту доставки з визначенням оптимальної ціни транспортування і узгодженням її з іншими підприємствами на ринку вантажоперевезень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТАРИФІВ ПРИ ВЗАЄМОДІЇ ТРАНСПОРТНО -ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІЗ СУБ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок