Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> працездатність різальних пластин із порошків твердого сплаву, регенерованих методом вібророзмелу

працездатність різальних пластин із порошків твердого сплаву, регенерованих методом вібророзмелу

Назва:
працездатність різальних пластин із порошків твердого сплаву, регенерованих методом вібророзмелу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,27 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Кіровоградський державний технічний університет
Федотьєв Андрій Миколайович
УДК 621.9.203: 669.018.25
працездатність різальних пластин із порошків твердого сплаву, регенерованих методом вібророзмелу
Спеціальність 05.03.01 – Процеси механічної обробки,
верстати та інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Конструювання машин та технологічного обладнання"
Кременчуцького державного політехнічного університетуМіністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Маслов Олександр Гаврилович,
Кременчуцький державний політехнічний університет,
завідувач кафедри "Конструювання машин та технологічного обладнання".
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Лавріненко Валерій Іванович, Інститут надтвердих матеріалів ім..Бакуля Національної академії наук України, провідний науковий співробітник;
кандидат технічних наук, доцент Чернявський Олександр Васильович, Кіровоградський державний технічний університет, доцент кафедри "Металорізальні верстати та системи".
Провідна установа:
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра “Різання металів та різальний інструмент”, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 11.04.2003 року о10 годині на засіданні спеціалізованої
вченої ради К .073.01 у Кіровоградському державному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського державного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, .
Автореферат розісланий 05.03.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В сучасному машинобудуванні та інших галузях господарства України широко використовуються різальні інструменти та деталі, оснащені твердим сплавом. Найширше застосування знайшли сплави, що містять елементи (вольфрам, кобальт та інші), які не видобувають в межах України в зв’язку з відсутністю розвіданих родовищ промислового значення. Але сировину для виготовлення твердого сплаву у межах України можна отримати при використанні регенерації вже використаних виробів з твердого сплаву (відходів різальних інструментів, штампового оснащення, конверсійного лому і тощо). На даний час розроблені технології регенерації відходів твердих сплавів для подальшого використання у виробництві металорізальних інструментів потребують значних капіталовкладень, використання шкідливих речовин й інше. Крім того, використання регенерованого порошку потребує значного дошихтування (15-50%) для отримання відповідних до стандарту фізико-механічних характеристик різальних пластин.
Виходячи із сказаного, створення працездатного металорізального інструменту, оснащеного регенерованим твердим сплавом, є актуальною задачею для України.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Робота виконувалась у відповідності до державної цільової програми №062 “Програма виробництва технологічних комплексів машин та обладнання для агропромислового комплексу” на 1998-2005 рр. затвердженою постановами Кабінету Міністрів України від 30 березня 1998 р. №403 та від 11 квітня 2001 р. №350, та тематики науково-дослідних робіт кафедри “Конструювання машин та технологічного обладнання” Кременчуцького державного політехнічного університету на 1997-2000 р.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – створення працездатних різальних пластин, виготовлених із порошків твердого сплаву, регенерованих методом розмелу у вібраційному млині, без дошихтовування.
Для досягнення поставленої мети в дисертаційній роботі вирішувались наступні задачі:

визначення параметрів вібророзмелу відходів твердих сплавів для отримання заданих характеристик зерен порошку твердого сплаву, що використовуються для виготовлення різальних інструментів;

визначення фізико-механічних властивостей отриманих різальних пластин залежно від параметрів процесу розмелу;

встановлення закономірностей процесу спрацювання різальних пластин, виготовлених із регенерованих порошків;

окреслення раціональних меж застосування різальних пластин із регенерованих порошків;

встановлення раціональних параметрів регульованого процесу вібророзмелу відходів твердого сплаву різних марок;

проведення виробничої перевірки результатів дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: працездатність різальних пластин із порошків твердого сплаву, регенерованих методом вібророзмелу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок