Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРЕКЦІЯ ПОРУШЕНЬ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я У МОЛОДИХ ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ НА ТЛІ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ГЕНІТАЛІЙ

КОРЕКЦІЯ ПОРУШЕНЬ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я У МОЛОДИХ ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ НА ТЛІ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ГЕНІТАЛІЙ

Назва:
КОРЕКЦІЯ ПОРУШЕНЬ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я У МОЛОДИХ ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ НА ТЛІ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ГЕНІТАЛІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,99 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ТРОХИМОВИЧ ОЛЬГА ВІТАЛІЇВНА
УДК 618.1– 002–055.24:616.441–097.3
КОРЕКЦІЯ ПОРУШЕНЬ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я
У МОЛОДИХ ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ НА ТЛІ
ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ГЕНІТАЛІЙ
14.01.01 - акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, старший науковий співробітник,
Корнацька Алла Григорівна
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України,
головний науковий співробітник відділення планування сім’ї
та статевого розвитку дітей та підлітків
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор,
Гнатко Олена Петрівна,
зав. кафедри акушерства та гінекології № 2 Національного
медичного університету ім. О.О. Богомольця МОЗ України;
доктор медичних наук, професор,
Романенко Тамара Григорівна
професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Національної медичної академії післядипломної освіти ім.
П.Л. Шупика МОЗ України.
Провідна установа: Харківський Державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології.
Захист відбудеться „ 27 ” лютого 2007 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
( 04050, м. Київ, вул.. Мануїльського,8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України ( 04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий „ 25 ” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогоднішній день, в умовах негативного приросту населення в Україні, питання покращення репродуктивного здоров’я жінок стає досить актуальним (Гойда Н.Г., Моісеєнко Р.О., Жилка Н.Я., 2004).
В структурі порушень репродуктивної функції гіперандрогенія (ГА) становить одне з найчастіших ендокринних порушень, яке спостерігається у 5-10% жінок репродуктивного віку та у 35-40% пацієнток з неплідністю, яка зумовлена хронічною ановуляцією (Овсянникова Т.В., 2001; Вихляева О.М., 2002).
Перші ознаки порушення фізіологічного перебігу пубертату, які пов’язані з функціональною гіперандрогенією, відносять до пубертатного періоду, а діагностика та корекція порушень проводиться, як правило, пізніше, коли розгорнута клінічна картина надлишку чоловічих статевих гормонів вже ускладнюється менструальною дисфункцією та неплідністю (Матыцина Л.О., 2005).
Клінічні ознаки гіперандрогенії (акне, себорея, гірсутизм) можуть бути пов’язані з надмірною продукцією чоловічих статевих гормонів, чи бути проявами підвищеної чутливості волосяних фолікулів та сальних залоз до андрогенів та їх метаболітів (Шилин Д.Е., 2004).
Найбільш поширеною патологією, що супроводжується гіперандрогенією та ановуляцією, є синдром полікістозних яєчників (Татарчук Т.Ф., Чайка А.В., 2003; Іванюта Л.І., 2005).
Не менш актуальною є проблема запальних захворювань жіночих статевих органів, які займають істотне місце в структурі гінекологічної захворюваності, за яких у 65-90% випадків виникають різні порушення гонадотропної функції гіпофізу та гормональної функції яєчників (Подольський В.В., 2003, Вовк І.Б., 2004). Стійке порушення функції яєчників може залишатись після зникнення клінічних проявів захворювання, зумовлюючи порушення менструальної, генеративної функції жінки.
Поєднання різних форм гіперандрогенії та хронічних запальних захворювань геніталій може призводити до значних репродуктивних втрат. Отже, стає зрозумілою необхідність своєчасної та адекватної корекції цих порушень.
Незважаючи на велику кількість досліджень щодо гіперандрогенії, залишаються дискутабельними питання впливу хронічного запального процесу геніталій на гормональний гомеостаз, порушення мікробіоценозу різних біотопів в різних вікових групах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: КОРЕКЦІЯ ПОРУШЕНЬ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я У МОЛОДИХ ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ НА ТЛІ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ГЕНІТАЛІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок