Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ

МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ

Назва:
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,13 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАУКОВО-ДОСЛIДНИЙ ЕКОНОМIЧНИЙ IНСТИТУТ
МIНIСТЕРСТВА ЕКОНОМIКИ УКРАЇНИ
Ковальова Наталія Миколаївна
УДК: 331.52
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ
Спеціальність: 08.02.03 – організація управління, планування і регулювання економікою
 
 
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ) Міністерства економіки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Бондар Інтерна Касянівна,
НДЕІ Міністерства економіки України, завідувач
відділом проблем праці та політики доходів населення
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Новіков Валерій Миколайович,
Інститут демографії і соціальних досліджень НАН України (м. Київ), завідувач відділу соціальної інфраструктури;
кандидат економічних наук,
Бурмака Микола Олексійович,
Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку
(м. Київ), член Комісії.
Провідна організація: Інститут економіки та прогнозування НАН України
(м. Київ), відділ досліджень розвитку та регулювання фінансових ринків
Захист відбудеться 1 грудня 2005 року о 14 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук НДЕІ Міністерства економіки України за адресою: 01103, МСП, м. Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕI Міністерства економіки України за адресою: 01103, МСП, м. Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, 1-й поверх.
Автореферат розісланий ___жовтня 2005 р.
Вчений секретар Спеціалізованої
вченої ради, доктор економічних наук | О. Ю. Рудченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проведення пенсійної реформи в Україні передбачає запровадження капіталізованих (накопичувальних) пенсійних фондів – Накопичувального та недержавних пенсійних фондів. На відміну від Пенсійного фонду України, внески до якого повинні використовуватися на виплату поточних пенсій, надходження до капіталізованих пенсійних фондів нагромаджуються та інвестуються. Від результативності інвестування безпосередньо залежать обсяги індивідуальних пенсійних накопичень, що формуються в таких фондах, і відповідно, розміри майбутніх пенсійних виплат з них.
Практика функціонування недержавних пенсійних фондів в умовах недостатньо розвинутого вітчизняного фінансового ринку виявила нагальну потребу в комплексному аналізі сукупності процесів, що відбуваються у сфері інвестування пенсійних активів, і розробці дієвого державного механізму регулювання інвестиційної діяльності пенсійних фондів з метою забезпечення захисту пенсійних накопичень від втрати та знецінення. Особливо актуальним і найбільш складним є питання застосування гарантій отримання доходу на пенсійні активи, що залишається не розробленим у вітчизняній науці. Необхідність наукового вирішення цієї проблеми посилюється перспективою введення ІІ рівня нової пенсійної системи, участь в якому для переважної більшості громадян України буде обов’язковою. Тому системні наукові дослідження, присвячені аналізу процесів формування та інвестування пенсійних накопичень, пошуку ефективних шляхів та вдосконаленню методів і механізмів регулювання інвестиційної діяльності капіталізованих пенсійних фондів (КПФ) на сучасному етапі, є актуальними як в теоретичному, так і в практичному аспектах.
Зв’язок теми з науковими програмами, планами, темами. Наукове дослідження пов’язане з планами науково-дослідних робіт НДЕІ Міністерства економіки України, зокрема, з виконанням теми „Наукові підходи до визначення та формування середнього класу в Україні” (2003р., № держреєстрації 0103U008427). У розробці даної теми дисертант брав участь в якості співвиконавця при проведенні дослідження основних підходів визначення показників-індикаторів соціально-економічного середовища та їх порогових значень для оцінки рівня сприяння становленню середнього класу в Україні (в частині запровадження накопичувального пенсійного забезпечення).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок