Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Некоректні задачі динаміки елементів конструкцій при імпульсних навантаженнях

Некоректні задачі динаміки елементів конструкцій при імпульсних навантаженнях

Назва:
Некоректні задачі динаміки елементів конструкцій при імпульсних навантаженнях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,08 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна академія наук україни
Інститут проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного
Янчевський Ігор Владиславович
УДК 539.3
Некоректні задачі динаміки елементів конструкцій при імпульсних навантаженнях
Спеціальність 01.02.04 – “Механіка деформівного твердого тіла”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі деталей машин і ТММ Харківського національного автомобільно-дорожнього університету МОН України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Янютін Євген Григорович,
Інститут проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України, головний науковий співробітник.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Курпа Лідія Василівна,
Національний технічний університет “ХПІ”,
завідувач кафедри прикладної математики;
кандидат технічних наук
Пугачов Олександр Федорович,
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури,
доцент кафедри залізобетонних конструкцій.
Провідна установа: Інститут механіки ім. С. П. Тимошенка
НАН України (м. Київ), відділ теорії коливань.
Захист відбудеться “ 20 ” червня 2002 р. о 1600 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.180.01 в Інституті проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України за адресою:
61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського, 2/10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України за адресою:
61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського, 2/10.
Автореферат розісланий “ 14 ” травня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. Б. П. Зайцев
Загальна характеристика роботи
До однієї з основних сучасних проблем в сфері механіки деформівного твердого тіла належить вивчення напружено-деформованого стану елементів конструкцій при інтенсивних навантаженнях. Особливої актуальності набули теоретичні дослідження з використанням математичного моделювання в сфері нестаціонарного деформування пружних елементів конструкцій, які у процесі експлуатації піддаються впливу різноманітних імпульсних навантажень, тому що ці дослідження істотно пов'язані зі створенням сучасних машин, устаткування і прогресивних технологій. Одним із стримуючих факторів розвитку завдань зазначеного напрямку є, найчастіше, неповна інформація про нестаціонарні навантаження, що діють на конструкції. Такого роду зовнішні навантаження можуть бути визначені (ідентифіковані) на основі розв'язання певного класу так званих обернених задач динамічної теорії пружності. Проблема визначення зовнішніх навантажень також займає важливе місце в задачах управління напружено-деформівним станом відповідальних елементів конструкцій. У цьому випадку шукані функції будуть виконувати роль керуючого навантаження, яке як складова повної системи зовнішнього навантаження, повинне забезпечувати виконання необхідної умови, що характеризує стан механічної системи.
Актуальність теми пов'язана з необхідністю створення ефективних методів розв'язання конкретних задач теорії пружності, які дозволяють вирішувати широкий клас практичних задач в сфері механіки деформівного твердого тіла і які належать до некоректних задач.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до робочих планів бюджетних тем:
· “
Методи і засоби дослідження інформаційних параметрів і характеристик, що діагностуються, елементів машин і устаткування” (ДР №0100U006837), виконаної згідно з рішенням вченої ради Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України (наказ №9 від 30.12.99);
· “Системо-технічні проблеми проектування, експлуатації і ремонту автотранспортних систем і засобів”, що виконується на кафедрі деталей машин і ТММ ХНАДУ;
· “Теоретичне обґрунтування методів розв'язання задач (прямих, обернених і управління) для пружнодеформівних тіл під дією імпульсних навантажень” (№01-53-02), що виконується на кафедрі деталей машин і ТММ ХНАДУ згідно з рішенням науково-технічної ради університету від 09.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Некоректні задачі динаміки елементів конструкцій при імпульсних навантаженнях

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок