Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ ІОНОМЕТРІЇ ДЛЯ АНАЛІЗУ ДЕКАМЕТОКСИНУ, МІРАМІСТИНУ Й ЕТОНІЮ ТА ЇХ ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ

ЗАСТОСУВАННЯ ІОНОМЕТРІЇ ДЛЯ АНАЛІЗУ ДЕКАМЕТОКСИНУ, МІРАМІСТИНУ Й ЕТОНІЮ ТА ЇХ ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ІОНОМЕТРІЇ ДЛЯ АНАЛІЗУ ДЕКАМЕТОКСИНУ, МІРАМІСТИНУ Й ЕТОНІЮ ТА ЇХ ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОБЗАР Геннадій Леонідович
УДК 615.28 .45 : 541.135.5 : 54.062 .257.1
ЗАСТОСУВАННЯ ІОНОМЕТРІЇ ДЛЯ АНАЛІЗУ ДЕКАМЕТОКСИНУ, МІРАМІСТИНУ Й ЕТОНІЮ ТА ЇХ ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ
15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі аналітичної хімії Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я, м. Харків.
Науковий керівник:
Доктор хімічних наук, професор
БОЛОТОВ ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Національний фармацевтичний університет
завідувач кафедри аналітичної хімії
Офіційні опоненти:
Доктор фармацевтичних наук
БЕЗУГЛИЙ ПЕТРО ОВКСЕНТІЙОВИЧ
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри фармацевтичної хімії
Доктор хімічних наук, професор
ЛОГІНОВА ЛІДІЯ ПАВЛІВНА
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, м. Харків
завідувач кафедри хімічної метрології
Провідна установа:
Запорізький державний медичний університет,
кафедра фармацевтичної хімії
Захист відбудеться 16 грудня  р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .605.01 в Національному фармацевтичному університеті (61002, м. Харків, вул. Пушкінська, ).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул.. Блюхера, 4)
Автореферат розісланий 15 листопада 2005 р
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор біологічних наук, професор Малоштан Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лікарські препарати на основі четвертинних амонієвих антисептиків зарекомендували себе як високоефективні антибактеріальні та протигрибкові засоби. Однак, на сьогоднішній день кількість існуючих методів їх аналізу в лікарських формах обмежена. Відомі методи або малочутливі і тривалі у виконанні, або коштовні і вимагають застосування спеціального обладнання. Тому актуальною є розробка методу аналізу, який би не мав зазначених недоліків і в той же час не поступався їм за точністю.
Багато проблем аналітичного контролю лікарських засобів можна вирішити за допомогою потенціометричного методу аналізу з застосуванням іоноселективних електродів. Перевагами даного методу є експресність, простота виконання, висока чутливість до аналізованої речовини в присутності супутніх компонентів лікарського препарату, невелика вартість необхідного для аналізу обладнання, а також можливість проведення аналізу за фізіологічно активною частиною молекули.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Викладене наукове дослідження є продовженням науково-дослідних робіт НФаУ в напрямку розробки потенціометричних методів аналізу лікарських речовин за допомогою іоноселективних електродів.
Робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт НФаУ за проблемою “Хімічний синтез виділення та аналіз нових фармакологічних речовин встановлення зв'язку “структура-дія” створення нових лікарських препаратів”, номер державної реєстрації 0198U007011.
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є розробка і дослідження декаметоксинселективного, мірамістинселективного й етонійселективного електродів, розробка на їх основі методик іонометричного аналізу декаметоксину, мірамістину й етонію в лікарських формах, а також валідація розроблених методик.
Для досягнення зазначеної мети були поставлені наступні задачі:
·
Синтезувати електродоактивні речовини для розробки іоноселективних електродів, установити їхній хімічний склад і добуток розчинності.
·
На основі синтезованих електродоактивних речовин розробити мембранні композиції різного складу і виготовити іоноселективні електроди; дослідити вплив компонентів мембранної композиції на інтервал лінійної ділянки електродної функції, її крутизну, робочий ресурс іоноселективних електродів, мінімальну межу визначення, час встановлення рівноважного потенціалу, стабільність потенціалу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ІОНОМЕТРІЇ ДЛЯ АНАЛІЗУ ДЕКАМЕТОКСИНУ, МІРАМІСТИНУ Й ЕТОНІЮ ТА ЇХ ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок