Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ УПРАВЛІННЯ НЕСТАЦІОНАРНИМИ РЕЖИМАМИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ УПРАВЛІННЯ НЕСТАЦІОНАРНИМИ РЕЖИМАМИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

Назва:
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ УПРАВЛІННЯ НЕСТАЦІОНАРНИМИ РЕЖИМАМИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,41 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Рогачов Олександр Іванович
УДК 681.5.015.24:67.05
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ УПРАВЛІННЯ НЕСТАЦІОНАРНИМИ
РЕЖИМАМИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
05.13.07 – Автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків - 2005Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч вищої школи України,
Воронов Віктор Георгійович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Ладанюк Анатолій Петрович,
Національний університет харчових технологій МОН України,
м. Київ, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій;
доктор технічних наук, професор
Дуель Михайло Олександрович,
Харківський науково-дослідний інститут комплексної автоматизації Мінпаливенерго України, м. Харків, вчений секретар;
доктор технічних наук, професор
Дмитрієнко Валерій Дмитрович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний
інститут” МОН України, м. Харків, професор кафедри
обчислювальної техніки та програмування.
Провідна установа: Науково-виробнича корпорація “Київський інститут автоматики”, Міністерство промислової політики України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 26 ” квітня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків - 2, вул. Фрунзе 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, 61002, м. Харків – 2, вул. Фрунзе 21.
Автореферат розісланий “ 24 ” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Є. ГолоскоковЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв'язку з поступовим виснаженням енергоресурсів на нашій планеті проблема створення енергозберігаючих технологій стає з кожним роком усе більш актуальною. Питання енергозбереження дуже гостро постає і в Україні, оскільки близько 80% таких енергоносіїв як нафта і газ наша країна імпортує з інших країн. Тим часом споживання енергії на одиницю валового продукту в Україні в 3-4 рази вище, ніж у країнах Західної Європи. Для виходу країни на самозабезпечення енергоресурсами необхідно знизити енергоємність нашої продукції принаймні на 40%.
Багато промислових механізмів і комплексів в складі АСУ ТП велику частину свого робочого часу знаходяться в нестаціонарному режимі, тобто в режимі частих пусків, гальмувань і реверсів. До числа таких об'єктів відносяться, зокрема, багато електроприводів реверсивних станів гарячої прокатки, шахтні підйомники, транспортні засоби, сушильні камери періодичної дії в режимі пропарювання і багато інших. Організація управління, яке мінімізує втрати енергії при збереженні заданої продуктивності роботи механізму, дозволяє знизити енергоємність промислової продукції до можливого за даних умов мінімуму.
Незважаючи на велику кількість досліджень, проведених для рішення подібних задач, питання пошуку й реалізації енергозберігаючих управлінь для подібних об'єктів ще далекі від завершення, що зв'язано як із складністю таких задач, так і з великим різноманіттям об'єктів і умов їхньої роботи, що не дають можливості розробити загальні методи синтезу таких управлінь для різних типів об'єктів і технологічних процесів. Тому актуальність обраного напрямку дисертаційної роботи обумовлена необхідністю пошуку енергозберігаючих управлінь для широкого класу вищевказаних промислових механізмів і установок у складі АСУ ТП і доведення отриманих теоретичних результатів до практичного впровадження. Поставлена задача і визначила напрямок і ціль ряду теоретичних і експериментальних досліджень, зв'язаних із необхідністю розв’язку комплексу прикладних задач для можливості реалізації енергозберігаючих систем управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ УПРАВЛІННЯ НЕСТАЦІОНАРНИМИ РЕЖИМАМИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок