Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ХІМІЇ ДО ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ УЧНІВ

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ХІМІЇ ДО ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ УЧНІВ

Назва:
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ХІМІЇ ДО ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ УЧНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,59 KB
Завантажень:
446
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Протиріччя в системі «людина - суспільство - природа» досягли особлив
ої гостроти на порозі третього тисячоліття


ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
Нінова Тетяна Степанівна
УДК 378.14 : 574
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ХІМІЇ
ДО ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ УЧНІВ
13.00.04. – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному університету імені Богдана Хмельницького, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, доцент Десятов  Тимофій  Михайлович, Черкаська обласна державна адміністрація, начальник управління освіти і науки.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор Ярошенко Ольга Григорівна, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, професор кафедри методики викладання природничо-географічних наук;
андидат педагогічних наук,
старший науковий співробітник
Лук’янова Лариса Борисівна, Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, старший науковий співробітник відділу дидактики професійної освіти.
Провідна установа: | Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Кіровоград.
Захист відбудеться 13 лютого 2002 року о 15.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01. в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9, поверх 5, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України (04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9).
Автореферат розісланий “ 10 ” січня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Цибульська Г.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Протиріччя у системі “природа - суспільство - людина” досягли особливої гостроти на порозі третього тисячоліття. Небезпека загибелі людства вимагає вироблення нового світосприйняття, загальних правил поведінки людини у довкіллі, опанування ідеологією загальнолюдських цінностей.
Упродовж останніх років екологічна освіта і виховання справедливо вважаються одними з найпотужніших важелів повороту людства від руйнівного споживацького способу життєдіяльності до конструктивного, бережливо-відновлювального. Їхній інтенсивний розвиток стає найактуальнішою проблемою всіх цивілізованих країн і розглядається як один із засобів подолання глобальної екологічної кризи, оптимізації взаємодії людини і природи за рахунок підвищення екологічної культури населення.
Актуальність відповідного напряму педагогічної науки і практики підтверджена міжнародними і державними документами, перш за все - Конституцією України, Державними національними програмами “Освіта” (“Україна ХХІ століття”), “Діти України”, Постановою Верховної Ради України від 5 березня 1998 року “Основні напрями державної політики у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки” та іншими.
У сучасних умовах науковці (А.М. Алексюк, Г.О. Балл, А.М. Бойко, В.М. Галузинський, С.У. Гончаренко, М.Б. Євтух, І.А. Зязюн, В.Г. Кузь, О.Г. Мороз, Н.Г. Ничкало, В.А. Семиченко, П.І. Сікорський, М.І. Шкіль, Т.С. Яценко та інші) ведуть пошук таких моделей навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах (ВНЗ), які б підтвердили якісно нові взаємини між його учасниками. Вони повинні спрямовуватися на гуманізацію та активізацію навчально-пізнавальної діяльності студентів, на гармонійний розвиток особистості майбутнього фахівця, сприяти його адаптації до нових умов життя відповідно до завдань, визначених Державною національною програмою “Освіта” (“Україна ХХІ століття”).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ХІМІЇ ДО ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ УЧНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок