Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Назва:
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,05 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОРТЕЛЬОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
УДК 005.8:[338.45:669]
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
Спеціальність – 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (машинобудування і металургія)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь - 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Радкевич Лариса Альбертівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського (м.Донецьк), доцент кафедри “Маркетинг і комерційна справа”
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Поважний Олександр Станіславович,
Донецький державний університет управління (м.Донецьк), завідувач кафедри „Фінанси”;
кандидат економічних наук, доцент
Салига Костянтин Сергійович,
Гуманітарний університет „Запорізький інститут державного та муніципального управління”, (м.Запоріжжя), завідувач кафедри „Фінанси і банківська справа”
Захист відбудеться „28” листопада 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької області, вул. Університетська, 7.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької області, вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий „25” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Колосок


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Функціонування підприємств в умовах формування ринкової економіки сталого розвитку вимагає від підприємств впровадження ефективних методів роботи, які дозволятимуть приймати обґрунтовані тактичні і стратегічні рішення, що сприятимуть підвищенню їх конкурентоспроможності. Відповідно до цього впровадження системи управління проектами та формування її економічного механізму здатні виступити як основа зростання ефективності функціонування підприємств в сучасних умовах.
В Україні управління проектами тривалий час не розглядалось як інструмент підвищення ефективності виробничої діяльності підприємств, але динамічні зміни маркетингового середовища, посилення конкуренції, зростання вимог споживачів до промислової продукції призвело до необхідності впровадження управління проектами в діяльність промислових підприємств.
Зростання кількості клієнтів-замовників металоконструкцій, які висувають певні вимоги до технічних і економічних параметрів продукції, сприяло виникненню у межах промислових підприємств певної кількості напрямів діяльності, які націлені на забезпечення реалізації вимог споживачів. Але, зазначимо, що ці напрями діяльності засновані на стандартних процесах, тоді коли споживачі потребують адаптації продукції підприємств, які працюють в сфері виробництва металоконструкцій, що пов’язане з умовами монтажу та експлуатації цієї продукції. Виробництво металоконструкцій потребує певної узгодженості як технічної, так і економічної складової, які б здатні були відповідати вимогам та очікуванням споживачів, що зумовлює необхідність удосконалення економічного механізму управління проектами у виробництві металоконструкцій.
Проблемам управління проектами присвячено праці зарубіжних і вітчизняних вчених: Р.Арчибальда, В.Вісящєва, В.Воропаєва, А.Гавриленка, Я.Гританса, О.Долгальової, В.Еліферова, В.Жукова, Д.Корольова, Ю.Колесника, В.Колосок, І.Мазура, М.Меняєва, Н.Ольдерогге, Дж.Пінто, Ю.Попова, О.Поважного, О.Полякової, В.Рач, В.Рєпіна, К.Салиги, Г.Тарасюк, А.Товба, С.Хілевича, Г.Ціпеса, М.Чумаченка, В.Шапіро, М.Шарко, А.В.Шеєра, О.Яковенко.
Проте, незважаючи на широкий спектр порушених наукових проблем та глибину їх дослідження, у сучасній економічний науці окремі аспекти управління проектами залишились невирішеними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок