Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПАНЖАР ОЛЕКСАНДР ІЛЛІЧ
УДК 330.341.1:65.01
МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
В РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та
маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економіки промисловості НАН України (м.Донецьк).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Берсуцький Яків Григорович,
Обчислювальний центр Інституту економіки
промисловості НАН України (м.Донецьк),
завідувач відділу проектування
інформаційних систем управління
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Ткаченко Володимир Андрійович, Дніпропетровський університет економіки і права Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ), проректор з наукової роботи, завідувач кафедри економіки підприємства
кандидат економічних наук, доцент Лепа Роман Миколайович, Донецький інститут економіки та господарського права (м. Донецьк), доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій
Провідна установа – Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бізнесу і підприємництва (м. Харків)
Захист відбудеться 22 травня 2002 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198 а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 20 квітня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З розвитком ринкових відносин в економіці України відбувається становлення і формування конкурентного середовища. Це потребує вирішення важливих проблем у сфері управління розвитком підприємств.
Аналіз діяльності вітчизняних підприємств, в основу розвитку яких покладена інноваційна стратегія, свідчить про те, що широке впровадження інновацій, навіть в умовах кризи, має позитивний вплив на ефективність виробництва. Тому, виходячи із складності процесів, що відбуваються в економіці, виникає необхідність наукового аналізу, розробки і впровадження сучасних ринкових технологій управління, в тому числі інноваційною діяльністю. Одним із дійових підходів до удосконалення методів управління в умовах ринкової економіки визнано маркетинг.
Організація управління інноваційною діяльністю на принципах маркетингу дозволяє зменшити негативний вплив зовнішнього середовища на планування розвитку підприємств та виробництво конкурентоспроможної продукції. Проте характер зовнішніх впливів, обумовлений формуванням ринкової кон'юнктури, потребує прийняття управлінських рішень на основі оцінки інноваційної діяльності підприємств. Проблеми аналізу, оцінки та управління інноваційною діяльністю відносяться до найважливіших задач управління підприємством.
Незважаючи на широкий науковий інтерес до управління інноваційною діяльністю, як за кордоном, так і в Україні, багато проблем залишилося недостатньо вирішеними, а втілення до практики значної частини методів управління є важкою справою.
В зв'язку з цим виникає необхідність розробки теоретико-методичних аспектів маркетингу інноваційної діяльності на підприємствах, що й обумовлює актуальність теми дисертації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано відповідно до тематики науково-дослідних робіт Інституту економіки промисловості НАН України 151897 (номер державної реєстрації 0197U009481) “Розробка автоматизованих комплексів прийняття управлінських рішень на рівні підприємства” та 191800 (номер державної реєстрації 0101U002580) “Розробка економіко-математичних методів та моделей розвитку промислових підприємств”.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка методів і моделей та методичних рекомендацій з удосконалення механізму управління інноваційною діяльністю підприємств, що побудований із застосуванням принципів маркетингу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок