Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ БЕЗВІДКАЗНОСТІ КОРМОДРОБАРОК КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИМИ МЕТОДАМИ НА ОСНОВІ СТРУКТУРНОГО АНАЛІЗУ ЇХ НАДІЙНОСТІ

ПІДВИЩЕННЯ БЕЗВІДКАЗНОСТІ КОРМОДРОБАРОК КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИМИ МЕТОДАМИ НА ОСНОВІ СТРУКТУРНОГО АНАЛІЗУ ЇХ НАДІЙНОСТІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ БЕЗВІДКАЗНОСТІ КОРМОДРОБАРОК КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИМИ МЕТОДАМИ НА ОСНОВІ СТРУКТУРНОГО АНАЛІЗУ ЇХ НАДІЙНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,65 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НОВИЦЬКИЙ АНДРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
УДК 631. 363: 62 - 192
ПІДВИЩЕННЯ БЕЗВІДКАЗНОСТІ КОРМОДРОБАРОК
КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИМИ МЕТОДАМИ
НА ОСНОВІ СТРУКТУРНОГО АНАЛІЗУ ЇХ НАДІЙНОСТІ
05. 05. 11 – Машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі надійності і ремонту машин Національного аграрного університу Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник- доктор технічних наук, професор Бойко Анатолій Іванович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри надійності і ремонту машин.
Офіційні опоненти : доктор технічних наук, професор Сичов Іван Петрович Харківський державний технічний університет сільського господарства, професор кафедри технічної експлуатації машин та обладнання;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Пилипенко Олександр Миколайович, Національний аграрний університет, доцент кафедри механізації виробничих процесів у тваринництві.
Провідна установа: Кіровоградський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра експлуатації та ремонту машин (м.Кіровоград).
Захист відбудеться “27 ” червня 2001 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.06 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ 41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: м. Київ 41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий “25” травня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Войтюк Д.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Подрібнення зерна – одна з найважливіших операцій в кормоприготуванні. Для подрібнення існує багато конструкцій кормодробарок, найпоширенішими серед яких є молоткові. На сьогодні парк цих машин, що знаходяться в експлуатації складає біля 20 тисяч штук.
Суттєвим недоліком кормодробарок є недостатня їх надійність, яка обумовлена, насамперед, низькою безвідказністю механізмів, різницею в наробітках на відкази окремих вузлів і деталей. Проблема забезпечення необхідної надійності пов’язана з особливостями і складністю конструкцій дробарок, а також умовами їх експлуатації: високими швидкостями подрібнення зерна, наявністю вібрації, впливом абразивного середовища, тощо.
Нові перспективи у вирішенні проблеми підвищення безвідказності кормодробарок відкриває комплексний підхід на основі структурного аналізу причин і класифікації пошкоджень з урахуванням структури і особливостей конструкцій машин.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Дисертація є складовою частиною науково-дослідної роботи кафедри надійності і ремонту машин Національного аграрного університету, що пов'язана з підвищенням надійності сільськогосподарської техніки. Робота виконувалась в рамках тематики “Підвищення технічного ресурсу сільськогосподарської техніки” затвердженої Міністерством сільського господарства і продовольства України (1995 рік).
Мета роботи: підвищення надійності кормодробарок на основі структурного аналізу конструкцій, виявлення причин виникнення пошкоджень та усунення їх наслідків конструкторсько-технологічними методами.
Об’єктами досліджень є кормодробарки, їх окремі механізми та деталі.
Предмет дослідження: параметри роботи кормодробарок, закономірності процесів їх втрати та відновлення; залежності динаміки спрацювання основних деталей та вузлів.
Задачі досліджень:
1. Провести структурний аналіз надійності кормодробарок та їх підсистем.
2. Проаналізувати та встановити ймовірнісні закономірності переходів механізмів із робочого в неробочий стан і навпаки.
3. Дослідити динаміку спрацювання деталей, що лімітують роботоздатність.
4. Встановити основні закономірності розподілу відказів механізмів та часу на їх усунення.
5. Визначити одиничні та комплексні показники надійності кормодробарок та їх механізмів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ БЕЗВІДКАЗНОСТІ КОРМОДРОБАРОК КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИМИ МЕТОДАМИ НА ОСНОВІ СТРУКТУРНОГО АНАЛІЗУ ЇХ НАДІЙНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок