Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

Загрузка...

Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

Назва:
Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Клочко Юрій Олександрович
УДК 658.8.01:622(477)
Моделювання синергетичного ефекту при розробці
 
маркетингових стратегій виробничо-економічних систем
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, доцент
Овечко Галина Сергіївна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
доцент кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Яковлевич, Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України (м. Харків), декан, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент Лепа Роман Миколайович, Донецький університет економіки та права (м. Донецьк), завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій.
Провідна установа – Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Харків), кафедра економічної кібернетики.
Захист дисертації відбудеться 21 червня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розіслано 20 травня 2005 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Гузь М.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Дослідження економічних процесів, що протікають у сучасних виробничо-економічних системах (ВЕС), свідчать про їх нелінійний, нерівноважний характер. Це доводять перманентні кризи, економічні підйоми та спади, рецесії та депресії на внутрішніх та міжнародних ринках. Отже, економічний розвиток постає не лише у формі кількісного зростання, але й у вигляді якісних трансформацій, що відбуваються у динамічному середовищі.
Економічний розвиток України в значній мірі залежить від стану вугільної промисловості, її здатності задовольняти потреби країни у вугільній продукції. Вугільна галузь забезпечує на сьогоднішній день 79% потреб вітчизняних електростанцій і 81% - металургії. На тлі зростання потреб насамперед металургійної галузі з 16,8 млн. т. вугілля у 2001 р. до 18,1 млн.т у 2003 р. негативно оцінюється скорочення видобутку вугілля у 2003 р. відносно 2001 р. на 8,5%. Причини, що обумовили ці скорочення, пов’язані, у тому числі, і з відсутністю можливостей щодо визначення кількісних або якісних змін у ВЕС, їх функціональних та структурних перетворень, емерджентних або синергетичних якостей.
Суттєвим досягненням у вирішенні цих проблем є системно-синергетичний підхід, що орієнтований на прискорений розвиток ВЕС, її здатність створювати та реалізовувати синергетичні ефекти у локальних підсистемах системи управління, погоджені у часі та просторі, такі, що об’єднані єдиним функціоналом – загальною синергетичною ефективністю та цілісним організаційно-економічним механізмом.
Важливе місце у системі синергетичного управління посідає завдання досягнення синергетичних ефектів за рахунок дослідження нових ринків, створення нових товарів або формування нового економічного середовища, тобто розробки маркетингової стратегії ВЕС на засадах системно-синергетичного підходу.
Дослідженню проблем розробки системно-синергетичного підходу та маркетингових стратегій підприємств присвячено праці багатьох вітчизняних та зарубіжних вчених, серед яких можна відзначити: І. Ансофа, Я.Г. Берсуцького, А.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок