Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

Загрузка...

Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем / сторінка 2

Назва:
Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Вайсмана, О.С. Віханського, А.П. Градова, В.-Б. Занга, В.Я. Зарубу, С.П. Капіцу, М.О. Кизима, Т.С. Клебанову, Б.Л. Кузнєцова, Ж.-Ж. Ламбена, М.М. Лепу, Ю.Г. Лисенка, Г.Г. Малінецького, В.Д Маркову, О.І. Пушкаря, В.Й. Сугакова, Г. Хакена та інших.
Однак питання визначення та моделювання синергетичного ефекту, що виникає в процесі розробки маркетингової стратегії ВЕС, ще не дістали належного відтворення.
Тому виникає необхідність в розробці напрямку досліджень, який орієнтується на пошук цілісного синергетичного ефекту погодженої взаємодії провідних факторів: принципу системного підходу в дослідженні розвитку виробничо-економічних систем; фундаментальних принципів самоорганізації; методів економіко-математичного моделювання. Тобто задача моделювання синергетичного ефекту при розробці маркетингових стратегій виробничо-економічних систем, зокрема, вугільної галузі України, є актуальною, що обумовило вибір теми дослідження, його мету і завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано в русі держбюджетних тем Донецького національного університету “Моделювання динаміки виробничо-економічних систем” Г-00/54 (номер державної реєстрації 0100U001971) та “Моделювання інформаційних і інфологічних систем” Г-00/29 (номер державної реєстрації 0100U001967).
Мета і задачі дослідження: Метою дослідження даної роботи є розробка комплексу моделей виробничої і маркетингової діяльності підприємства вугільної галузі, стратегія розвитку якого спрямована на отримання синергетичного ефекту.
Для досягнення цієї мети в дисертаційній роботі поставлено і вирішено такі задачі:
проаналізовано сучасний стан розвитку вугільної промисловості та визначено синергетичні якості великих ВЕС, до складу яких відносяться підприємства вугільної галузі;
визначено методологічні засади формування синергетичного ефекту від управління процесами розвитку підприємств вугільної галузі: застосовано системно- синергетичний підхід і запропоновано принципи аналізу процесів розвитку ВЕС;
розроблено організаційний механізм формування виробничо-маркетингової стратегії вугільного підприємства;
розроблено концептуальну схему виникнення синергетичного ефекту від управління виробничо-маркетинговою діяльністю підприємства вугільної галузі;
розроблено концепцію моделювання синергетичного ефекту функціонування вугільного підприємства;
розроблено комплекс економіко-математичних моделей, що забезпечує ефективне управління виробничим потенціалом шахти;
запропоновано процедуру формування оптимальної збутової структури ВЕС та систему механізмів менеджменту вугільних підприємств для забезпечення синергетичного ефекту організації маркетингової діяльності;
запропоновано імітаційну модель, яка дозволила визначити синергетичний ефект за рахунок мінімізації запасів вугілля на підприємстві.
Об'єктом дослідження є процеси виникнення і використання позитивного синергетичного ефекту у маркетингової діяльності підприємства.
Предметом дослідження є моделювання синергетичного ефекту як результату розробки виробничих і маркетингових стратегій підприємства.
Теоретичною і методологічною основою дисертаційного дослідження є роботи вітчизняних і зарубіжних авторів в області маркетингової політики, економіко-математичного моделювання, стратегічного управління, синергетичної теорії.
У процесі дослідження використано принципи системно-синергетичного підходу, методи економічного аналізу, методи економіко-математичного моделювання.
Наукова новизна: У дисертації здійснено постановку і вирішення нової актуальної науково-практичної задачі моделювання синергетичних явищ, що виникають у процесі маркетингової та виробничої діяльності на прикладі вугільного підприємства.
При цьому отримано такі нові наукові результати.
Вперше розроблено:
концептуальну схему формування синергетичного ефекту від виробничої і маркетингової діяльності підприємства, яка базується на предметному аналізі стимулюючих, дестимулюючих та випадкових факторів ринкового середовища, що дозволяє визначати саме процес виникнення синергетичного ефекту та його стохастичний характер;
концепцію моделювання синергетичного ефекту, яка постає як відтворення циклу функціонування підприємства у результаті реалізації виробничо-маркетингової стратегії ВЕС.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок