Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

Загрузка...

Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем / сторінка 3

Назва:
Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Концепція базується на перспективно-нових напрямках розвитку процесів виробничої, маркетингової діяльності підприємства та має за мету побудову інтегральної моделі визначення синергетичного ефекту, що дозволяє прискорити розвиток окремих процесів управління та створити нове економічне середовище;
модель оперативного планування завантаження виробок вугілля з метою виконання договірних термінів з постачання та якості продукції, яка забезпечує розподіл замовлень по конкретних виробках та управління виробничим потенціалом шахти.
Удосконалено:
системно-синергетичний підхід до аналізу процесів розвитку ВЕС за рахунок розширення області його застосування на підприємства вугільної галузі, що дозволяє одержати додатковий економічний ефект від економічної діяльності вугільного підприємства;
організаційний механізм формування виробничої та маркетингової стратегій ВЕС, який базується на аналізі, прогнозуванні та визначенні бажаного стану ВЕС, що дозволяє отримати позитивний синергетичний ефект завдяки прийняттю управліньських рішень та дає змогу одержати додатковий прибуток;
процедуру формування оптимальної збутової структури ВЕС, побудованої на засадах системного аналізу та визначення оптимальних точок зміни структури, що дозволяє розширити область її застосування для всієї системи і для окремого каналу збутової мережі.
Одержало подальшого розвитку:
система механізмів менеджменту маркетингової стратегії, ієрархічна упорядкованість якої дозволяє забезпечити одержання синергетичного ефекту за рахунок розробки процедур стимулювання та лімітування в процесі оптимізації проектів.
Практична цінність роботи полягає в тому, що запропонована концепція моделювання синергетичного ефекту функціонування вугільного підприємства, яка орієнтується на розробку нових задач організації виробничої та маркетингової діяльності вугільного підприємства, які забезпечують одержання позитивного синергетичного ефекту, тобто дозволяють виявити резерви підвищення загальної ефективності вугільної галузі, а саме: розробки проектів оптимізації видобутку вугілля; оперативного планування розробки виробок щодо виробництва вугілля за замовленнями по марках та обсягах; оптимізації запасів вугілля на підприємстві; оптимізації структури збутової мережі.
Отримані результати дослідження пройшли практичну апробацію на підприємстві шахта ім. О.Ф. Засядька (м. Донецьк). У результаті реалізації запропонованої методики, що втілює ідеї концепції отримано економічний ефект у розмірі 135,75 тис.грн.
Апробація результатів дослідження: Основні положення і результати дослідження даної роботи, висновки і рекомендації доповідалися та одержали позитивну оцінку на Обласній науково-практичної конференції “Актуальні проблеми економіки, фінансів, керування і права періоду трансформації” (м. Донецьк, 23 листопада 2002 р.); VIII Всеукраїнській науково-методичній конференції “Проблеми економічної кібернетики”, присвяченій 35-річчю кафедри економічної кібернетики Донецького національного університету (6-8 жовтня 2003 р., м. Алушта); IX Всеукраїнській науково-методичній конференції “Проблеми економічної кібернетики” (17-18 вересня 2004 р., м. Запоріжжя).
Публікації. Основні положення дисертації опубліковано в 12 роботах загальним обсягом 5,21 д.а., з них автору належить 4,07 д.а.
Обсяг і структура дисертації. Дисертація складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку літератури з 125 найменувань, додатка і викладена на 155 сторінках тексту, містить 19 рисунків, 8 таблиць.
ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
У вступі сформульовано актуальність, визначено мету та задачі, а також об'єкт і предмет дослідження, розкрито наукову новизну отриманих результатів та їх практичне значення.
У першому розділі “Концептуальні основи організації маркетингової політики підприємства, спрямованої на отримання синергетичного ефекту” проаналізовано методологічні засади формування синергетичного ефекту, досліджено механізм організації маркетингової діяльності вугільного підприємства.
Великі виробничо-економічні системи є синергетичними системами, які змінюються безперервно, кількісно та якісно, фрактально, або незворотньо в упорядкованому часі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок