Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем / сторінка 5

Назва:
Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
3).
Основними факторами, що визначають ефективність роботи вугільного підприємства, є якість та товарний асортимент вугілля.
Для формування товарного асортименту необхідно проаналізувати поточні і перспективні потреби щодо вугілля і можливі варіанти реалізації проектів по виїмці, насамперед – можливості техніко-технологічної бази, здатної забезпечити поточний і перспективний попит споживачів. На основі вивчення ринку формується портфель замовлень і складаються проекти розробки родовищ. Крім того, на основі аналізу зовнішніх ринкових умов для кожного проекту визначається очікувана прибутковість.
У випадку, коли кожний із проектів не зв'язаний з іншими, тобто їхнє виконання в будь-яких сполученнях не змінює загальній складності і трудомісткості виконання, задача визначення оптимального виробничого плану може бути представлена як задача максимального покриття в рамках періоду планування множини заявок або замовлень по видобутку вугілля.
У процесі оперативного планування роботи шахти провідною метою є виконання строків поставки та додержання якості вугілля, що постачається.
У дисертаційній роботі запропоновано модель оперативного планування завантаження виробок вугілля:
(1)
за умов: (2)
(3)
за всіма , (4)
за всіма , (5)
за всіма (6)
де - вартість здобичі 1 тони вугілля марки виробки у періоді
- обсяг здобичі вугілля марки виробки у періоді
- обсяг можливої здобичі вугілля марки виробки у періоді
- потенціал виробки щодо вугілля марки ;
- виробнича потужність виробки щодо вугілля марки ;
- витрати труда та капіталу щодо здобичі вугілля на виробці відповідно; що є обмеженими величинами ,,
де , - трудовий та фінансовий потенціали періоду
- множина марок вугілля, що може бути здобуто на виробці ;
- сукупний детермінований попит на вугілля марки у період
- множина виробок, що перебувають в активному стані у періоді
До речі, маємо виділяти такі етапи виробок: - активний, тобто такий етап виробки, при якому її розробляють; - пасивний–до початку розробки слід виконати комплекс попередніх заходів; - потенційний, який характеризується відомими запасами, але підготовчі роботи ще не розпочаті; - відпрацьовані виробки.
Припустимо, що - витрати часу, що потрібні для переходу виробки зі стану до стану - кількість виробок, що в періоді перейшли зі стану до стану , тоді задача оперативного управління виробничим потенціалом може бути подана у такий спосіб:
, (7)
, (8)
, (9)
. (10)
З урахуванням співвідношень (7) – (9) обмеження (4) та (5) набуватимуть вигляду:
(11)
(12)
Вирішення задачі (1) - (6) з урахуванням (11), (12) дозволить забезпечити ефективне управління виробничим потенціалом шахти та розподілити портфель замовлень по конкретних виробках у шахтах періоду планування .
Значний внесок у створення синергетичного ефекту вносить маркетингова служба підприємства, яка забезпечує одержання заказів, прогнозування попиту, формування портфелю заказів, розподіл готової продукції, просування та стимулювання збуту продукції. У дисертаційній роботі запропоновано моделі оптимізації структури системи збуту продукції вугільного підприємства.
Провідні етапи формування оптимальної структури збуту продукції ВЕС представлено на рис. 4. Згідно з принципом рекурсії, процедура може бути застосована як для системи збуту в цілому, так і для окремого каналу збутової мережі.
В третьому розділі “Механізми реалізації маркетингової стратегії вугільного підприємства” досліджено механізми реалізації та організації управління виробничою та маркетинговою діяльністю підприємства вугільної промисловості, які визначають виникнення та збільшення синергетичного ефекту в процесі реалізації стратегії розвитку вугільної галузі.
Розуміючи під механізмом систему, що визначає упорядкованість дій або послідовність зміни станів об’єкту, в дисертаційній роботі проаналізовано процеси удосконалення результатів виробничої та маркетингової діяльності вугільного підприємства.
Аналіз з цих позицій діючих механізмів стабілізації ринку вугілля, ціноутворення, державного регулювання, формування структури збуту та каналів руху товарів, а також механізму виникнення дефіциту вугіль, що коксуються, та існуючих схем організації менеджменту, і їх об’єктивна оцінка надали можливість запропонувати цілісну ієрархічно упорядковану систему механізмів управління діяльністю вугільного підприємства, пов’язаною з розробкою та реалізацією маркетингової стратегії: механізми дослідження ринку вугілля механізми розробки стратегії ВЕС механізми планування механізми управління діяльністю ВЕС.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок