Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем / сторінка 6

Назва:
Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Орієнтація виробничої та маркетингової діяльності підприємства на одержання синергетичного ефекту потребує трансформації організаційної структури управління підприємством, зокрема розвинення функцій та задач управління, що мають бути реалізовані. У роботі було синтезовано механізм прийняття рішень щодо мінімізації запасів із застосуванням функцій координації шляхом стимулювання та лімітування в процесі оптимізації.
Визначення синергетичного ефекту від мінімізації запасів вугілля на підприємстві шахта ім. О.Ф. Засядька (м. Донецьк) здійснено за допомогою імітаційної моделі, результати розрахунків за якою представлено у табл. 2.
Таблиця 2
Розрахунки синергетичного ефекту, що виникає в результаті мінімізації запасів вугілля на шахті ім. О.Ф. Засядька (м. Донецьк), (тис.грн.).
Періоди
часу | Сальдо товарообігу між шахтою та збагачувальною фабрикою | Витрати утримання запасів вугілля на підприємстві | Розмір синергетичного ефекту по періодах
I квартал
II квартал
III квартал
IV квартал | 237,86
-392,22
162,48
447,67 | 94,60
51,36
79,50
94,58 | 143,26
-443,58
82,98
353,09
Усього за рік | 455,79 | 320,04 | 135,75
ОСНОВНІ ВИСНОВКИ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
У дисертаційній роботі на теоретичному та методологічному рівні запропоновано вирішення задачі організації маркетингових досліджень ВЕС з метою досягнення позитивного синергетичного ефекту. Відповідно до мети та задач дослідження було отримано такі результати:
1. На підставі проведеного аналізу маркетингового середовища великих ВЕС було встановлено, що використання традиційних заходів щодо підвищення рентабельності вугільного підприємства є малоефективним на тлі перманентної зміни кон’юнктури ринку вугільної продукції. Це вимагає вибору нового напрямку розвитку синергетичних якостей процесів управління підприємством в умовах ринку та обґрунтування необхідності використання нової маркетингової стратегії.
2. Визначено методологічні засади щодо формування позитивного синергетичного ефекту від управління процесами розвитку підприємств вугільної галузі, а саме: обгрунтовано необхідність застосування системно-синергетичного підходу, що дозволяє аналізувати комплекс факторів внутрішнього та зовнішнього маркетингового середовища та на підставі оцінки перспектив їх подальшого розвитку визначити механізми управління процесами розвитку ВЕС.
3. Розроблено новий організаційний механізм формування виробничо-маркетингової стратегії ВЕС, який здатний забезпечити узгодження напрямків активної трансформації виробничого і маркетингового потенціалу ВЕС, що дозволяє визначати синергетичний ефект щодо розвитку виробничо-економічної системи.
4. Розроблено концептуальну схему процесу отримання позитивного синергетичного ефекту від виробничої і маркетингової діяльності підприємства, яка враховує потенціал вугільної галузі і базується на предметному аналізі стимулюючих, дестимулюючих факторів ринкового середовища, що дозволяє визначати процеси виникнення синергетичного ефекту та його стохастичний характер.
5. Розроблено концепцію моделювання синергетичного ефекту, яка представлена спіралеподібною структурою комплексу моделей, що відбиває цілісний процес утворення і реалізації синергетичного ефекту від моделі розробки окремого проекту до моделі оптимізації збутової мережі, та дозволяє з меншими витратами реалізувати основні положення концепції відносно прискорення розвитку процесів життєзабезпечення підприємства вугільної галузі.
6. Розроблено комплекс економіко-математичних моделей вдосконалення маркетингових стратегій ВЕС: модель оптимізації структури збуту вугільного підприємства; модель оперативного планування завантаження виробок вугілля з метою виконання договорнів строків на постачання та додержання вимог якості, що дозволяє забезпечити організацію механізму розподілу замовлень по конкретних виробках та управління виробничим потенціалом шахти.
7. Запропоновано процедуру формування оптимальної збутової структури ВЕС та систему механізмів менеджменту вугільних підприємств, яка забезпечує визначення оптимальних точок зміни структури, що дозволяє згідно з принципом рекурсії розширити область застосування як для всієї системи збуту, так і для окремого каналу збутової мережі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Моделювання синергетичного ефекту при розробці   маркетингових стратегій виробничо-економічних систем

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок