Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА З ВИКОРИСТАННЯМ ОБСЛУГОВУЮЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА З ВИКОРИСТАННЯМ ОБСЛУГОВУЮЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА З ВИКОРИСТАННЯМ ОБСЛУГОВУЮЧОЇ КООПЕРАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧЕРНІКОВА Наталія Миколаївна
УДК 631.115.8:338.432
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА З ВИКОРИСТАННЯМ
ОБСЛУГОВУЮЧОЇ КООПЕРАЦІЇ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
 
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Луганському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України (м. Луганськ)
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Кочетков Олексій Васильович,
завідувач кафедри статистики та економічного аналізу
Луганського національного аграрного університету
Міністерства аграрної політики України
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Зіновчук Віталій Володимирович,
завідувач кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств
Державного агроекологічного університету, м. Житомир
кандидат економічних наук, доцент
Пантелеймоненко Андрій Олексійович,
доцент кафедри кооперації Полтавського університету
споживчої кооперації України
Провідна установа: ДУ Інститут економіки та прогнозування НАН України
відділ форм і методів господарювання агропродовольчого
комплексу, м. Київ
 
Захист відбудеться “9” березня 2006 р. о 10 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.02 у Луганському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України за адресою: 91008, Луганськ-8, містечко ЛНАУ.
 
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, Луганськ-8, містечко ЛНАУ.
Автореферат розіслано “7” лютого 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кальченко В.Г.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Трансформація економіки України привела до значних змін у діяльності сільськогосподарських підприємств. Реформування економічної системи України визначило необхідність трансформації сільськогосподарського виробництва й агропродовольчого ринку. Аграрна реформа являє собою перетворення економічних, соціальних, техніко-економічних, організаційних і правових аспектів, взаємопогоджений розвиток яких є основою комплексного розвитку аграрного сектора економіки.
У сучасній науковій літературі проблеми реформування сільськогосподарського виробництва традиційно розглядаються розрізнено, тобто стосовно окремих напрямів, таких, як державне регулювання, надання юридичної фінансової, матеріальної та інформаційної підтримки, розвиток окремих галузей, тощо. Але в комплексі всі аспекти цієї складної проблеми ще не опрацьовано.
Обов'язковим елементом ринкового господарювання є велика сукупність чинників, котрі суттєво впливають на розвиток сільськогосподарського виробництва в умовах реформування. Наслідками реформування є присутність на ринку України великої кількості сільськогосподарських підприємств різних напрямків діяльності та форм власності, що істотно активізує конкурентну боротьбу. Багато українських сільськогосподарських підприємств виявилися не готовими до активної поведінки на ринку. Причиною тому є невміння власників таких підприємств швидко реагувати на зміну ринкової ситуації та приймати обґрунтовані управлінські рішення щодо забезпечення комплексного розвитку та використання можливостей обслуговуючої кооперації.
Питанням ринкових перетворень, що відбуваються в аграрному секторі, становлення і розвитку обслуговуючої кооперації присвячено велику кількість наукових розробок вітчизняних і зарубіжних учених-економістів. До таких належать В.В. Гончаренко, Ф.В. Горбонос, М.Я. Дем'яненко, В.В. Зіновчук, О.В. Крисальний, М. Й. Малік, В.Я. Месель-Веселяк, Л.В. Молдаван, А.О. Пантелеймоненко, П.Т. Саблук, В.Г. Ткаченко, В.В.Юрчишин та ін. Водночас недостатньо дослідженими залишаються проблеми комплексного розвитку сільськогосподарського виробництва з використанням обслуговуючої кооперації.
У зв'язку з цим важливою та своєчасною є наукова розробка теоретичних положень і практичних рекомендацій щодо формування механізму комплексного розвитку сільськогосподарського виробництва з використанням обслуговуючої кооперації, що і визначило необхідність проведення окремого дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА З ВИКОРИСТАННЯМ ОБСЛУГОВУЮЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок