Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПОРТФЕЛЯ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПОРТФЕЛЯ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПОРТФЕЛЯ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,53 KB
Завантажень:
5
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХМЕЛЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 336.761
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПОРТФЕЛЯ ЦІННИХ
ПАПЕРІВ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків, 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна,
Харківський державний економічний університет,
завідувач кафедри бізнесу та підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Українська Лариса Олегівна,
Харківський державний економічний університет,
професор кафедри економічної теорії
кандидат економічних наук, професор
Чечетов Михайло Васильович,
Голова Фонду державного майна України
Провідна установа – Харківський національний університет
ім. В. Н. Каразіна, кафедра маркетингу
Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться "__03_" _липня________ 2003 р. о _1300__годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий "_31_" __травня ______ 2003 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Т. С. Клебанова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Економіка України знаходиться на надзвичайно відповідальному етапі становлення ринкових відносин, ефективність яких підтверджена світовою практикою.
Зараз відбувається перехід від адміністративної системи до економіки, що базується на підприємницькій ініціативі і непрямому державному регулюванні, на механізмі конкуренції, що забезпечує соціально–економічний добір найбільш ефективних підприємств із найменшими витратами виробництва й у той же час ринкові потреби, що найбільш повно задовольняються.
Актуальність теми. Розвиток товарного виробництва на певному етапі призводить до появи в його учасників гострої потреби в додатковому інвестиційному капіталі, необхідному для подальшого розширення виробництва, або необхідності вкладення тимчасово вільних коштів у ліквідні активи.
В Україні провідна роль в інвестиційному процесі належить інституціональним інвесторам: фондам, компаніям, пенсійним фондам, довірчим товариствам, страховим компаніям і подібним організаціям. На сучасному етапі виділяються також підприємства, які мають вільні кошти завдяки особливостям виробництва або кон’юнктурі ринка. Вкладаючи кошти в цінні папери, інвестори прагнуть досягти цілком конкретних цілей: безпеки, прибутковості, ліквідності й збільшення або одержання додаткових прибутків, що можливо при використанні портфельного інвестування.
Проблеми функціонування та розвитку фондового ринку, управління формуванням портфеля цінних паперів розглядаються на теоретичному і методологічному рівнях у фундаментальних роботах таких вітчизняних учених–економістів, як Алексєєв М. Ю., Альохін Б. І., Амитан В. Н., Амоша О. І., Бланк І. О., Гриньова В. М., Дюран Н., Клебанова Т. С., Кизим М. О., Лауфер М., Мендрул О. Г., Міркін Я. М., та закордонних: Уотшем Т. Дж., Паррамоу К., Хастингс Н., Пікок Дж., Шарп У., Александер Г., Ерлих А. А., Ентоні Хербст, Едвін Дж. Елтон, Мартін Дж. Грубер, Гаррі М. Марковіц, Джеймс Тобін, Дж. Холтон, Уілсон Бєрри.
Узагальнення літературних джерел дозволяє зробити висновок про недостатнє вивчення ряду питань формування та управління оптимальним портфелем цінних паперів, що породжує відсутність адаптації і гнучкості інвесторів при виборі стратегії і тактики поведінки в складних економічних умовах періоду становлення українського фондового ринку. Саме цим визначається актуальність теми дисертаційного дослідження, його мети та завдань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПОРТФЕЛЯ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок