Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА ШИРОКОСМУГОВИХ ПРОФІЛЬНИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА ШИРОКОСМУГОВИХ ПРОФІЛЬНИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА ШИРОКОСМУГОВИХ ПРОФІЛЬНИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,92 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Технологічне забезпечення виготовлення нежорстких гвинтових загот
овок


ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
ЛЯСОТА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА
УДК 621.01:681.31
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА ШИРОКОСМУГОВИХ ПРОФІЛЬНИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК
05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор, академік ІАУ
Гевко Богдан Матвійович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри “Технології машинобудування”,
Заслужений винахідник України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Петрина Юрій Дмитрович,
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри “Технологія нафтогазового машинобудування”;
доктор технічних наук, професор
Марчук Віктор Іванович,
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри “Приладобудування”.
Захист відбудеться 8 лютого 2008 р. о 1000 на засіданні спеціалізованої вченої ради К58.052.03 Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
Автореферат розісланий 8 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доц. Данильченко Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для сучасного вітчизняного та зарубіжного машинобудування характерним є розширення номенклатури деталей машин різних класів, в тому числі гвинтових. Підтвердженням цього є помітна тенденція до зростання обсягу та номенклатури таких деталей у харчовій та переробній промисловості, сільськогосподарських машинах тощо. Зазначені деталі виготовляють з гвинтових заготовок (ГЗ), які зазвичай мають складну геометричну форму, а тому, формоутворення їх є складним і працемістким. Незважаючи на значну кількість наукових праць, присвячених виробництву ГЗ, рівень технологічного забезпечення їх виробництва і, особливо, широкосмугових профільних ГЗ (ШПГЗ), в нашій державі та за її межами залишається недостатньо високим, а наукова база для його створення не завжди відповідає сучасним вимогам.
Тому, вирішення наукового завдання, яке полягає в розробленні ресурсоощадних технологічних процесів (ТП) виготовлення ШПГЗ з використанням математичного та комп’ютерного моделювання та інших сучасних методів наукових досліджень є актуальним, доцільним та перспективним для машинобудівної галузі України та інших держав.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводилися згідно координаційних планів Державної науково-технічної програми Міністерства освіти та науки України за напрямками “Виробництво машин та технологічного обладнання для сільськогосподарської, харчової та переробної промисловостей”, “Високоефективні ТП в машинобудуванні” на 2002-2006 рр., а також згідно тематики таких дослідницьких робіт ТДТУ імені Івана Пулюя: “Розробка та дослідження технологій формоутворення профільних гвинтових елементів технічного обладнання” (номер державної реєстрації 0104U000640), “Автоматизоване проектування технологічних інновацій на основі розробки та використання методів уніфікаційного синтезу” (номер державної реєстрації 0107U000541), “Система автоматизованого уніфікаційного синтезу високоефективних технологічних інновацій“ (грант ДФФД, номер державної реєстрації 0107U009227). Роль автора у виконанні цих науково-дослідних робіт полягає в розробленні теоретичних та технологічних основ процесів формоутворення ШПГЗ, обґрунтуванні їх конструкторсько-технологічних параметрів, розробленні оснащення для їх виготовлення.
Метою роботи є розроблення науково-практичних рекомендацій для проектування технологічних процесів виготовлення широкосмугових профільних гвинтових заготовок на основі ресурсоощадних технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА ШИРОКОСМУГОВИХ ПРОФІЛЬНИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок