Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ КЕРУВАННЯ ПІДГОТОВКОЮ ФУТБОЛІСТІВ

ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ КЕРУВАННЯ ПІДГОТОВКОЮ ФУТБОЛІСТІВ

Назва:
ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ КЕРУВАННЯ ПІДГОТОВКОЮ ФУТБОЛІСТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,65 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
ЛИСЕНЧУК ГЕННАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
 
УДК 796. 33.071.5
ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ
КЕРУВАННЯ ПІДГОТОВКОЮ ФУТБОЛІСТІВ
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора наук з фізичного виховання і спорту
КИЇВ – 2004 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор
Платонов Володимир Миколайович,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, ректор
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Запорожанов Вадим Олександрович , Академія фізичного виховання Ґданська, професор кафедри теорії спорту
доктор педагогічних наук, професор Носко Микола Олексійович, Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, проректор з навчальної та виховної роботи
доктор біологічних наук, професор Лапутін Анатолій Миколайович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, професор кафедри кінезіології
Провідна організація: Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту,
м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “11 ” червня 2004 р. о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури,1).
Автореферат розісланий “10 ” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Воронова В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Аналіз спеціальної літератури й узагальнення передового досвіду підготовки й участі провідних футбольних команд у чемпіонатах Європи, світу й Олімпійських іграх свідчить про постійне зростання конкуренції на міжнародній спортивній арені, що висуває, в результаті, все вищі вимоги до рівня техніко-тактичної майстерності, загальної та спеціальної фізичної підготовленості окремих гравців і команди в цілому.
Як відмічають у своїх працях Ю.В. Верхошанський (1993),
В.М. Дячков (1984), Л.П. Матвєєв (1999) та ін., аналогічна ситуація наявна практично у всіх видах спорту і викликає необхідність постійного наукового пошуку нових, більш ефективних засобів і методів підготовки спортсменів.
Аналіз фундаментальних праць в галузі теорії та методики спортивного тренування дозволяє зробити висновок про те, що в ряді актуальних напрямів подальшого розвитку спорту одне з головних місць посідає проблема керування.
Спираючись на ці загальнотеоретичні положення, можна стверджувати, що метою керування у футболі є оптимізація тренувальних програм і поведінки гравців у цілому відповідно до їх індивідуальних техніко-тактичних, фізичних і психічних можливостей.
Аналізуючи стан проблеми керування тренувальним процесом і ґрунтуючись на загальнотеоретичних знаннях у цій галузі, а також на результатах досліджень, здійснений у суміжних напрямах і таких, що містяться в роботах М.М. Булатової (1997, 1999), А. Віру із співавт. (1993), В.М. Заціорського (1980, 1982), Л.П. Матвєєва (1999), В.М. Платонова (1999) та ін., можна сформулювати основні напрями подальшого розвитку теорії та методики керування у футболі.
Ці напрями пов’язані з розвитком технології керування шляхом використання засобів контролю, що забезпечує успішну реалізацію нових поглядів, підходів, сучасних напрямів теорії та методики спорту, передових технологій у процесі підготовки футболістів.
У цьому зв’язку подальше удосконалення системи керування у футболі в цілому і технології контролю зокрема може здійснюватися в напрямі пошуку специфічних тестових процедур, показників що реєструються, і які дозволяють отримати об’єктивну кількісну інформацію про стан спеціальної підготовленості та поточної працездатності футболістів різного віку і кваліфікації в специфічних умовах тренувального процесу і змагальної діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ КЕРУВАННЯ ПІДГОТОВКОЮ ФУТБОЛІСТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок