Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Психологічні особливості формування ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ овс

Психологічні особливості формування ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ овс

Назва:
Психологічні особливості формування ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ овс
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,42 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківський національний університет внутрішніх справ
ГУБАРЄВА ОЛЬГА СЕМЕНІВНА
УДК 159.9:159.94:159.947
Психологічні особливості формування
ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ
ПРАЦІВНИКІВ овс
Спеціальність 19.00.06 – юридична психологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук

Харків - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор, академік Академії
правових наук України
Бандурка Олександр Маркович,
Верховна Рада України, народний депутат.
Офіційні опоненти: доктор психологічних наук, професор
Бочарова Світлана Петрівна,
Українська інженерно-педагогічна академія, завідувач кафедри загальної та інженерної психології;
кандидат психологічних наук, доцент,
Ліпатов Іван Іванович,
Харківський університет повітряних сил, професор кафедри психології та педагогіки, м. Харків.
Провідна установа: Інститут психології ім. Г.С. Костюка,
АПН України, м. Київ.
Захист відбудеться „9” грудня 2005 р. о 10. 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.700.04 при Харківському національному університеті внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр-т 50-річчя СРСР, 27
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр-т 50-річчя СРСР, 27
Автореферат розісланий „8” листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Попова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Проблема досягнення високого професіоналізму і компетентності працівників органів внутрішніх справ (ОВС) є однією з найбільш важливих в забезпеченні ефективної діяльності правоохоронної системи нашого суспільства.
Розвиток системи органів внутрішніх справ як однієї із складових загальної правоохоронної системи суверенної України почався в 90-х р. ХХ-ст. і спричинив необхідність вирішення низки специфічних професійних задач. Це насамперед законодавче забезпечення правоохоронної діяльності, розробка чітких критеріїв відбору та комплектування кадрів, які відповідають новим соціально-економічним трансформаціям суспільства, а також необхідність створення нової, адекватної системи професійної підготовки фахівців у вузах Міністерства внутрішніх справ України. До цих задач слід віднести й актуальні для сьогодення вимоги щодо визначення професійно важливих якостей особистості і адекватних методів дослідження професійного відбору працівників органів внутрішніх справ.
Актуальність дослідження обумовлена необхідністю розробки дієвого науково обґрунтованого механізму підвищення професійного рівня працівників ОВС України. Гуманізація процесу професійного навчання та діяльності, велика увага до людського фактору передбачає забезпечення збалансованості між професійними вимогами до особистості, її інтересами і спрямованістю, а також рівнем сформованості загальних та спеціальних здібностей, потенційних можливостей. Однією з головних умов вирішення зазначеної проблеми є створення системи психологічної підготовки та формування професійної компетентності майбутніх працівників ОВС. Її особливе значення зумовлюється і тим, що успішність підготовки залежить від наявності певної системи індивідуально-психологічних якостей, тому що недостатній їх розвиток є причиною низької придатності до навчання та майбутньої професійної діяльності, а також значної кількості відрахувань із навчальних закладів та звільнень з роботи.
Таким чином, розробка змісту та процедури психологічного забезпечення процесу формування професійної компетентності працівників системи МВС має особливу актуальність та гостроту, що і визначило тему даного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках „Комплексної програми удосконалення роботи з кадрами та підвищення авторитету міліції на 1999-2005 рр.” (Розпорядження МВС України №1 від 4.01.99 р.), „Програми кадрового забезпечення оперативно-службової діяльності ОВС на період до 2006 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Психологічні особливості формування ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ овс

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок