Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАКОНОМІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ У ФІЛЬТРУЮЧІЙ ЦЕНТРИФУЗІ З ВИВАНТАЖЕННЯМ ОСАДУ ДИСКОВИМ УПОРОМ

ЗАКОНОМІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ У ФІЛЬТРУЮЧІЙ ЦЕНТРИФУЗІ З ВИВАНТАЖЕННЯМ ОСАДУ ДИСКОВИМ УПОРОМ

Назва:
ЗАКОНОМІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ У ФІЛЬТРУЮЧІЙ ЦЕНТРИФУЗІ З ВИВАНТАЖЕННЯМ ОСАДУ ДИСКОВИМ УПОРОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,75 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Трошин Олексій Георгійович
УДК 622.794.2
ЗАКОНОМІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ЗЕРНИСТИХ
МАТЕРІАЛІВ У ФІЛЬТРУЮЧІЙ ЦЕНТРИФУЗІ З ВИВАНТАЖЕННЯМ ОСАДУ ДИСКОВИМ УПОРОМ
Спеціальність 05.17.08 – Процеси та обладнання хімічної технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі хімічної техніки та промислової екології Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Моісеєв Віктор Федорович,
Національний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут, доцент кафедри хімічної
техніки та промислової екології
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Камбург Володимир Григорович,
Технологічний університет Поділля,
м. Хмельницький, завідувач кафедри
прикладної інформатики
кандидат технічних наук, доцент
Гаєвий Владислав Валерійович
Національний гірничий університет,
м. Дніпропетровськ, доцент кафедри
збагачення корисних копалин
Провідна установа: Сумський державний університет,
Міністерства освіти і науки України, м. Суми.
Захист відбудеться “03” червня 2004р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.05 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002 м. Харків, вул. Фрунзе, 21
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “30” квітня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Тимченко В.К.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми визначається тим, що вона має напрямок на удосконалення фільтруючих центрифуг безперервної дії, що застосовуються у крупнотонажних виробництвах хімічної, переробної, вугільної та інших галузях промисловості для розділення суспензій с зернистою твердої фазою.
Осад центрифуг часто доводиться піддавати термічному сушінню. Зменшення кількості вологи, що видаляється за допомогою сушіння, за рахунок підвищення ефективності механічного зневоднювання є важливим енергозберігаючим заходом на підприємствах. Спроби інтенсифікації роботи широко відомих типів фільтруючих центрифуг зустрічаються з обмеженнями фізичного і технічного характеру.
Як альтернатива існуючій техніці запропонована фільтруюча центрифуга безперервної дії з вивантаженням осаду дисковим упором. Попередній аналіз конструкції центрифуги дозволив виявити ряд її позитивних особливостей: можливість регулювання режиму її роботи в широких межах, висока продуктивність по осаду, простота конструкції за відсутності таких складних і дорогих вузлів як шнек, редуктор, вібратор, силова гідросистема, що входять до складу відомих конструкцій. Однак дана центрифуга не є вивченою ні з погляду механізму процесу, ні з погляду визначення області її раціонального застосування.
Тому теоретичне й експериментальне дослідження фільтруючої центрифуги із вивантаженням осаду дисковим упором, розробка методів розрахунку конструктивних параметрів та вдосконалення її конструкції є актуальною задачею.
Зв’язок роботи с науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає науковому напрямку кафедри хімічної техніки та промислової екології Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”: “Процеси розділення у полі відцентрових сил” (держбюджетна тема №4412 “Вивчення енергозберігаючого потенціалу промислово-енергетичного комплексу України, розробка та створення ефективних енергозберігаючих методів та обладнання промислового призначення на основі системного підходу з прогнозуванням скорочення шкідливих викидів”) та господарському договору № 53189 “Розробка теоретичних основ розрахунку технологічних показників центрифуги ФГУ” (НТУ “ХПІ” – НВП “Екомаш”, м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЗАКОНОМІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ У ФІЛЬТРУЮЧІЙ ЦЕНТРИФУЗІ З ВИВАНТАЖЕННЯМ ОСАДУ ДИСКОВИМ УПОРОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок