Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ВАГІТНИХ З ЛЕЙОМІОМОЮ МАТКИ

ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ВАГІТНИХ З ЛЕЙОМІОМОЮ МАТКИ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ВАГІТНИХ З ЛЕЙОМІОМОЮ МАТКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,60 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
На правах рукопису
Жайворонок Сергій Олександрович
УДК 618.3:616 – 006.36:618.36 – 084 – 08
ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ВАГІТНИХ З ЛЕЙОМІОМОЮ МАТКИ
14.01.01. - акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Коломійцева Антоніна Георгіївна,
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, завідувач відділення патології
вагітності і пологів
Офіційні опоненти:
Член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор
Степанківська Галина Костянтинівна,
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології №1
Доктор медичних наук, професор
Сенчук Анатолій Якович,
Медичний інститут Української асоціації народної медицини, завідувач кафедри акушерства і гінекології
Провідна установа:
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупіка МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології та перинатології.
Захист дисертації відбудеться “ 29 ” листопада 2005 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “ 07 ” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКАРОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні літературні дані свідчать про те, що за останні роки значно збільшилась кількість жінок з доброякісною пухлиною матки – лейоміомою. Поряд з цим, зростає із року в рік і кількість вагітних з цією патологією, що свідчить про негативний вплив на стан репродуктивного та соматичного здоров’я жінок (Е.М.Вихляева с соавт., 1981; І.А.Жабченко, 2000; В.И.Кулаков, Г.С.Шмаков, 2001; Katz V.L. at al., 1989).
За даними літератури, частота лейоміом у гінекологічних хворих складає 10-27% (Н.Г.Матевосян, 1999, Е.М.Вихляева, 2004 та інші). В той же час, дані літератури про частоту лейоміоми і вагітності суперечливі. Однак всі дослідники вказують на збільшення кількості таких вагітних (И.С.Сидорова, 1985; В.И.Кулаков, Г.С.Шмаров 2001 та інші).
Відомо, що вагітність і пологи у жінок з лейоміомою матки супроводжуються цілим рядом серйозних ускладнень (загроза переривання вагітності, прееклампсія, плацентарна недостатність, затримка розвитку плода, кровотечі в пологах), порушується також стан плода та новонародженого, що дає підставу відносити таких вагітних до групи високого ризику акушерської та перинатальної патології (И.С.Сидорова, 1981; Л.Б.Маркін, Б.М.Венцьківский, К.В.Воронін, 1993; В.М.Беседин, О.М.Жемеля, Л.П.Матлашевський, О.С.Довгань, 2001; В.И.Кулаков, Г.С.Шмаков, 2001 та інші).
Слід відмітити, що роботи, які присвячені лейоміомі матки та вагітності, головним чином, торкаються минулих літ (1980-1990 рр.)
В останні роки, коли кількість вагітних з лейоміомою матки значно збільшилась, знову почали з’являтися роботи, присвячені цій проблемі (Н.В.Иванова, 1996; А.Г.Савицкий, Г.А.Савицкий, 2000; В.И.Кулаков, Г.С.Шмаков, 2001).
Під час вагітності , як правило, відмічається значний ріст лейоматозних вузлів, тому цілком складно прогнозувати закінчення вагітності та пологів як для матері, так і для плода. В літературі є багато робіт, присвячених лейоміомі матки і вагітності. Є роботи, які присвячені особливостям ведення вагітності і пологів та особливостям розродження таких жінок (В.И.Кулаков, Г.С.Шмаков, 2001).
В той же час, недостатньо відомостей про особливості патогенезу плацентарної недостатності, яка завжди має місце у таких хворих, термінів її розвитку, про зв’язок стану внутрішньоутробного плода з порушеннями гемодинаміки в судинах матки, плаценти і плода, з кількістю лейоматозних вузлів та їх розташуванням у матці, з психоемоційним станом вагітної.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ У ВАГІТНИХ З ЛЕЙОМІОМОЮ МАТКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок