Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЛАСТБЕТОН НА МОДИФІКОВАНІЙ ФУРАНОВІЙ ЗВ’ЯЗУЮЧІЙ РЕЧОВИНІ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ

ПЛАСТБЕТОН НА МОДИФІКОВАНІЙ ФУРАНОВІЙ ЗВ’ЯЗУЮЧІЙ РЕЧОВИНІ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ

Назва:
ПЛАСТБЕТОН НА МОДИФІКОВАНІЙ ФУРАНОВІЙ ЗВ’ЯЗУЮЧІЙ РЕЧОВИНІ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,54 KB
Завантажень:
110
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
донбаська національна академія
будівництва і архітектури
Білошицька Наталія Іванівна
УДК 666.974
ПЛАСТБЕТОН НА МОДИФІКОВАНІЙ ФУРАНОВІЙ ЗВ’ЯЗУЮЧІЙ РЕЧОВИНІ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівництва Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Руденко Наталія Миколаївна, Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, завідувач кафедри будівництва
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Базжин Лев Іванович,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, професор кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг;
кандидат технічних наук
Попов Сергій Володимирович,
Дочірнє підприємство ПромбудНДІпроект державної корпорації “Укрбуд”, завідувач лабораторії науково-дослідного відділу №7.
Захист відбудеться 08 листопада 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус № 1, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий 05 жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.М. Зайченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У цей час і в перспективі бетон і залізобетон є основними будівельними матеріалами. Обсяги й галузі їхнього застосування продовжують розширюватися. В останні роки в практиці будівництва простежується тенденція до застосування конструкцій, що сполучають несучі й огороджуючі функції, а також технологічного устаткування. Разом із цим ускладнюються умови їхньої роботи. Крім звичайних силових впливів, конструкції піддаються різноманітним впливам середовища у вигляді речовин (твердих, рідких, газоподібних), енергії (механічної, теплової, хімічної, електромагнітної) або їхніх комбінацій.
Пластбетони за своєю природою є високоміцними і стійкими матеріалами, властивості яких піддаються направленій зміні в широких межах. Високі показники статичної і динамічної міцності, зносостійкості і хімічного опору пластбетонів дозволяють широко використовувати їх при зведенні споруд, які експлуатуються в умовах дії різноманітних агресивних середовищ.
Ефективність застосування бетону й залізобетону в умовах агресивних впливів середовища підвищується в результаті створення нових видів, розширення обсягів використання бетону підвищеної корозійної стійкості, а також при виявленні надлишкових резервів корозійної стійкості матеріалів і конструкцій. Недооцінка ступеня агресивності середовища призводить до збільшення витрат на ремонт і відновлення конструкцій, а перебільшення - до зайвих витрат матеріалів і засобів на забезпечення стійкості. Сучасний рівень розвитку будівництва вимагає розробки бетонів, здатних сприймати зростаючі впливи природного й техногенного характеру, а також для особливих умов експлуатації, які можуть бути використані для проведення відбудовних робіт на існуючих об'єктах. Одержання таких бетонів повинно забезпечуватися технологією, заснованою на використанні сформованої виробничої бази й традиційних матеріалів. Такі бетони повинні мати проектну міцність, підвищену щільність й довговічність, зберігаючи всі переваги, що зробили їх основним конструкційним матеріалом будівництва. Удосконалена технологія вимагає якісно нового підходу, здатного забезпечити потенційний запас міцності матеріалу відновлюваної конструкції.
Необхідність розширення досліджень і вивчення особливостей поводження бетону й залізобетону в умовах впливу агресивних середовищ обумовлена вимогами зниження витрат у народному господарстві від корозії будівельних конструкцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПЛАСТБЕТОН НА МОДИФІКОВАНІЙ ФУРАНОВІЙ ЗВ’ЯЗУЮЧІЙ РЕЧОВИНІ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок