Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА ОЦІНЮВАННЯ ЙМОВІРНОСТІ УСПІХУ АВТОМАТИЧНОГО ЗАХОДУ ЛІТАКА НА ПОСАДКУ З УРАХУВАННЯМ НЕОДНОРІДНОСТІ УМОВ ЛЬОТНИХ ВИПРОБУВАНЬ

МЕТОДИКА ОЦІНЮВАННЯ ЙМОВІРНОСТІ УСПІХУ АВТОМАТИЧНОГО ЗАХОДУ ЛІТАКА НА ПОСАДКУ З УРАХУВАННЯМ НЕОДНОРІДНОСТІ УМОВ ЛЬОТНИХ ВИПРОБУВАНЬ

Назва:
МЕТОДИКА ОЦІНЮВАННЯ ЙМОВІРНОСТІ УСПІХУ АВТОМАТИЧНОГО ЗАХОДУ ЛІТАКА НА ПОСАДКУ З УРАХУВАННЯМ НЕОДНОРІДНОСТІ УМОВ ЛЬОТНИХ ВИПРОБУВАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,99 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРАСНОУСОВА ОЛЬГА ЮРІЇВНА
УДК 519.25:629.7.018(043.3)
МЕТОДИКА ОЦІНЮВАННЯ ЙМОВІРНОСТІ УСПІХУ АВТОМАТИЧНОГО ЗАХОДУ ЛІТАКА НА ПОСАДКУ
З УРАХУВАННЯМ НЕОДНОРІДНОСТІ
УМОВ ЛЬОТНИХ ВИПРОБУВАНЬ
05.07.07 – Випробування літальних апаратів та їхніх систем
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Синєглазов Віктор Михайлович,
Національний авіаційний університет,
директор інституту електроніки та систем
управління
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ігнатович Сергій Ромуальдович,
Національний авіаційний університет,
декан факультету ЛА АКІ НАУ
кандидат технічних наук
Костановський Валерій Вікторович,
старший науковий співробітник ЦНДІ
Навігації та Управління
Провідна установа: Національний технічний університет України – "КПІ"
Захист відбудеться " 17 " листопада 2005 р. о 15 годині.
На засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.062.05 при Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, Київ-58, пр. Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, Київ-58, пр. Космонавта Комарова, 1, корп. 8.
Автореферат розісланий " 13 " жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради /Кабанячий В.В./


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми пов'язана із проблемою забезпечення безпеки польотів, обумовлена необхідністю досягнення заданої вірогідності рішень про необхідні якості систем автоматичного заходу на посадку (АЗП) літаків цивільної авіації за результатами льотних випробувань (ЛВ).
Заданий рівень вірогідності, необхідна ймовірність успіху АЗП, що повинна бути підтверджена результатами ЛВ, зазначені в нормах ICAO.
У цей час у практиці ЛВ використовують наближені або навіть неспроможні оцінки ймовірності успіху АЗП, зокрема, через відсутність урахування неоднорідності умов ЛВ, що відповідають очікуваним умовам експлуатації (ОУЕ). Обсяги ЛВ часто зменшують, у тому числі на Україні, тільки з економічних міркувань. При цьому через недолік статистичного матеріалу істотно зростає ризик прийняття помилкового рішення про якість систем АЗП, тобто не забезпечується заданий рівень вірогідності прийнятого рішення про ймовірність успіху АЗП, зазначений у нормах ICAO.
Таким чином, задача розробки науково-методичного апарату оцінювання відповідності точнісних характеристик систем АЗП установленим нормам з урахуванням обмежених обсягів і неоднорідності умов льотних випробувань, що відповідають очікуваним умовам експлуатації, на основі вдосконалювання статистичних методів обробки інформації, є актуальною.
Зв'язок з науковими темами. Робота виконувалася в рамках НДР кафедри КІК НАУ №201-Хд04/П. При постановці мети й завдань дисертації в якості вихідних даних використовувалися результати НДР, проведених раніше КІІЦА разом з ГОСНИИГА, НЭЦ АУВД (м. Москва) по дослідженню точнісних характеристик (ТХ) АЗП, перерваних в 1991 р.
Мета й завдання дослідження. Метою дослідження є підвищення вірогідності експертизи якості систем АЗП за результатами льотних випробувань літаків з урахуванням неоднорідності умов ЛВ.
Для досягнення поставленої мети вирішувалися такі задачі:–
обґрунтування раціонального методу перевірки гіпотези про ймовірність успіху АЗП;–
обґрунтування застосовності обраної схеми випробувань в умовах, що відповідають ОУЕ;–
удосконалення схеми послідовного аналізу (СПА) з урахуванням неоднорідності ОУЕ;–
розробка методики оцінювання відповідності точнісних характеристик систем АЗП установленим нормам з урахуванням обмежених обсягів і неоднорідності умов ЛВ, що відповідають очікуваним умовам експлуатації.
Використані припущення. Не розглядалися задачі ідентифікації типу конкретних умов з ОУЕ, визначення їхньої зустрічальності. Передбачалося, що будь-які умови ЛВ можна однозначно визначити як нормальні, або як складні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИКА ОЦІНЮВАННЯ ЙМОВІРНОСТІ УСПІХУ АВТОМАТИЧНОГО ЗАХОДУ ЛІТАКА НА ПОСАДКУ З УРАХУВАННЯМ НЕОДНОРІДНОСТІ УМОВ ЛЬОТНИХ ВИПРОБУВАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок