Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВИЗНАЧЕННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧОРУДНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВИЗНАЧЕННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧОРУДНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВИЗНАЧЕННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧОРУДНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГЕНАЛЮК ВЯЧЕСЛАВ ІВАНОВИЧ
УДК 658.5: 622.341.1
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВИЗНАЧЕННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧОРУДНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Кривий Ріг - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Нусінов Володимир Якович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри обліку, аудиту і
фінансового аналізу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Шевцова Олена Йосипівна,
Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри банківської справи;
кандидат економічних наук, доцент
Максимов Сергій Володимирович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри економіки, організації
та управління підприємствами.
Провідна установа: Донбаський державний технічний університет, кафедра економіки та управління, Міністерство освіти і науки України, м. Алчевськ.
Захист відбудеться „25” травня 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 09.052.01 у Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, ауд. 300.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37.
Автореферат розісланий „25” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.М.Короленко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування дієвого економічного механізму визначення витрат в реальному масштабі часу і ефективного їх прогнозування в сучасних умовах слід розглядати як стратегічний напрямок розвитку, що має своєю метою забезпечення конкурентоспроможності продукції вітчизняних виробників на внутрішніх та зовнішніх ринках, а також підвищення прибутковості господарської діяльності підприємств та забезпечення їх фінансової стабільності.
Окремі аспекти щодо сутності і методів визначення, прогнозування та управління витратами виробництва розглядались у наукових працях вітчизняних та зарубіжних вчених: К.Друрі, Р.Ентоні, Б.Нідлза, А.Й.Акмаєва, І.О.Бланка, В.В.Бочарова, С.М.Бухало, В.Я.Нусінова, В.Ф.Оберемчука, В.М.Попова, А.Г.Темченко, А.М.Турило, Ю.С.Цал-Цалко, О.Й.Шевцової та ін.
В той же час значна практична потреба у впровадженні сучасного механізму управлінського обліку витрат на підприємстві не має відповідного теоретичного підкріплення, оскільки відсутні наукові розробки, що охоплювали б весь комплекс питань з урахуванням галузевих особливостей та сучасного стану економічного середовища, в якому функціонують підприємства України.
Розвиток методології управлінського обліку і прогнозування витрат гірничорудних підприємств носить локальний, не завжди комплексний і системний характер. Крім того, недостатньо досліджено питання прогнозування витрат при виборі об’єктів інвестування на гірничорудних підприємствах, які забезпечували б максимальне зростання обсягів виробництва продукції. Тому в дисертаційній роботі поставлено наукове завдання, що полягає в теоретичному обґрунтуванні економічного механізму визначення та прогнозування поточних і інвестиційних витрат гірничорудних підприємств з урахуванням галузевих особливостей виробництва і реалізації продукції. Все це зумовило вибір теми дисертаційного дослідження і визначило коло розглянутих питань.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
У дисертаційній роботі використано результати, які були одержані автором у процесі наукових досліджень, що виконувалися відповідно до плану науково-дослідних робіт Криворізького технічного університету. За темою “Економічне обґрунтування обсягів виробництва залізорудної продукції в умовах змінного попиту” (№0104U007084) автором досліджено теоретичні залежності витрат від обсягів виробництва і запропоновано механізм їх моніторингу в реальному масштабі часу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВИЗНАЧЕННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧОРУДНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок