Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ВИРОБНИЧО – ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ

ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ВИРОБНИЧО – ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ

Назва:
ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ВИРОБНИЧО – ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,17 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ШЕВЧЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 631.173:339
ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ВИРОБНИЧО – ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Перебийніс Василь Іванович,
Полтавський університет споживчої кооперації України, завідувач кафедри загальноекономічних дисциплін
кандидат економічних наук,доцент
Агєєва Ірина Вікторівна,
Таврійська державна агротехнічна академія (м.Мелітополь), доцент кафедри організації виробництва та агробізнесу
Провідна установа: | Харківський національний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва Міністерства аграрної політики України, кафедра виробничого менеджменту і агробізнесу, м. Харків
Захист відбудеться 30 червня 2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 в Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Воро-шилова, 25, ауд. 341.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ,
вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 29 травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Миронова Р. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення ринку та процеси реформування агропромислового комплексу, удосконалення господарського механізму на основі змін відносин власності на засоби виробництва вимагає уточнення пріоритетів розвитку виробничо-технічного обслуговування, удосконалення його структури, а також пошуку нових напрямів і форм здійснення взаємовідносин між виробниками технічних засобів, постачальниками, сервісними підприємствами, кінцевими споживачами машин і послуг в АПК.
Тісне поєднання в процесі створення матеріальних благ виробничої і агросервісної сфер об’єктивно зумовлюється з одного боку необхідністю переробки в кінцевий продукт сільськогосподарської сировини, а з іншого - матеріалізації промислової продукції в предмети споживання. Тому система виробничо – технічного забезпечення села вимагає пошуку нових та удосконалення існуючих форм її організації у ринкових умовах.
Проблеми щодо економіки і організації забезпечення та обслуговування аграрних підприємств розроблялися в наукових працях багатьох вітчизняних і зарубіжних вчених. Теоретичним і практичним аспектам забезпечення виробництва матеріально - технічними засобами і ефективності їх використання присвячені праці В.Г.Більського, М.І.Горячкіна, Ю.О.Конкіна, Г.Г.Косачева, В.І.Котелянця, Г.М.Лози, Б.Пасхавера, В.О.Питулька, Б.М.Середенка, М.І.Синюкова, С.В.Фраєра та ін.
Організація виробничої інфраструктури та виробничо - технічного обслуговування сільськогосподарського виробництва в умовах його реформування та адаптації до ринкових засад господарювання розглядаються в працях В.Я.Амбросова, Я.К. Білоуська, П.І. Гайдуцького, В.А. Горемикіна, О.І.Дація, А.А.Демка, Ю.О. Конкіна, М.П. Кононенка, Л.Ф.Кормакова, М.А.Кочанова, В.І.Кравчука, Г.А.Лісовського, М.Г.Лобаса, М.Й.Малика, І.П.Масло, А.А.Михальова, П.О.Мосіюка, О.В.Олійника, Г.М.Підлісецького, Л.М.Пісьмаченко, І.Г.Тивоненка, П.Т.Саблука, С.С.Черепанова, В.П.Ситника, В.Я.Шияна та інших вчених і практиків.
Вагомість отриманих наукових і практичних результатів в удосконаленні виробничо - технічного обслуговування сільськогосподарського виробництва незаперечна, проте і на сьогодні залишаються недостатньо розкритими питання, пов’язані з дослідженням ринку виробничо - технічних послуг та перспективності розвитку тих чи інших моделей взаємозв’язків підприємств виробників сільськогосподарської продукції та виробничо-технічного обслуговування в аграрному секторі економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ВИРОБНИЧО – ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок