Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ ОРГАНІЗАТОРІВ-ТРЕНЕРІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ У ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ

ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ ОРГАНІЗАТОРІВ-ТРЕНЕРІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ У ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ

Назва:
ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ ОРГАНІЗАТОРІВ-ТРЕНЕРІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ У ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
276
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького
Хуртенко Оксана Вікторівна
УДК 159.9.019.4:355.23 (477)
ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ ОРГАНІЗАТОРІВ-ТРЕНЕРІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ
У ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ
19.00.09 – “Психологія діяльності в особливих умовах”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук
Хмельницький – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор ТОМЧУК Михайло Іванович, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кафедра теорії та історії держави і права, професор кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор психологічних наук, професор САФІН Олександр Джамільович, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кафедра педагогіки та психології, професор кафедри;
кандидат психологічних наук, доцент КАРПЮК Роман Петрович, Луцький інститут розвитку людини Університету “Україна”, ректор.
Захист відбудеться “ 16 ” травня 2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: вул. Шевченка,46, м. Хмельницький, 29003.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький, 29003.
Автореферат розісланий “ 10 ” квітня 2008 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент В.М. Гладкова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становленню України як сучасної європейської держави, її іміджу на міжнародній арені сприяють, окрім іншого, також досягнення в спорті, в Олімпійському та параолімпійському русі. Проте, як засвідчив, проведений нами аналіз результатів змагань, чемпіонатів світу, Європи з різних видів спорту, Олімпійських ігор, високих результатів досягають ті команди, де тренерами є високого рівня професіонали, психологічно готові приймати оптимальні рішення у різноманітних, в тому числі й екстремальних ситуаціях спортивної боротьби їх підлеглих. Значна частина студентів педагогічних вищих навчальних закладів – майбутніх організаторів спортивно-масової роботи, тренерів не в повною мірою готова до управління спортивним колективом в умовах екстремальності, не здатна до оперативного прийняття рішень в складних, напружених ситуаціях.
Саме тому формування у майбутніх тренерів психологічної готовності до прийняття рішень в екстремальних ситуаціях професійної діяльності є актуальною науково-практичною проблемою, яка потребує свого нагального розв’язання.
У дослідженнях психологічної готовності особистості до різних видів діяльності в екстремальних умовах вченими (М.Д. Левітов, М.І. Дяченко, Л.А. Кандибович, В.М. Пономаренко, В.М. Лєбедєв, М.І. Томчук, П.Р. Чамата та ін.) розкриваються її структура, механізми, програми вдосконалення. Разом з тим, за певним винятком досліджень Н.Ю. Волянюк, Г.В. Ложкіна, А.Я. Корх, М.В. Прохорової, В.В. Ганюшкіна та ін., проблемам дослідження психологічної готовності тренера до організації спортивної діяльності присвячено недостатньо уваги. Відсутні до сьогодні наукові дослідження, що спрямовані на формування власне психологічної готовності студентів вищих навчальних закладів (ВНЗ) – майбутніх тренерів, викладачів фізичного виховання до прийняття управлінських рішень в екстремальних ситуаціях спортивної діяльності.
Таким чином, актуальність зазначеної проблеми, відсутність системних наукових досліджень зумовили вибір теми дисертаційної роботи: ”Формування у майбутніх організаторів-тренерів психологічної готовності до прийняття рішень у екстремальних ситуаціях”.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ ОРГАНІЗАТОРІВ-ТРЕНЕРІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ У ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок