Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ПАРАМЕТРІВ ГУМОМЕТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ РЕЙКОВИХ ЕКІПАЖІВ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ Навантаження СИЛОВИХ ЗВ'ЯЗКІВ

СИНТЕЗ ПАРАМЕТРІВ ГУМОМЕТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ РЕЙКОВИХ ЕКІПАЖІВ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ Навантаження СИЛОВИХ ЗВ'ЯЗКІВ

Назва:
СИНТЕЗ ПАРАМЕТРІВ ГУМОМЕТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ РЕЙКОВИХ ЕКІПАЖІВ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ Навантаження СИЛОВИХ ЗВ'ЯЗКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,14 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
 
ПЕТРОВ Олександр Степанович
УДК 629.4.027.42
 
СИНТЕЗ ПАРАМЕТРІВ ГУМОМЕТАЛЕВИХ
ЕЛЕМЕНТІВ РЕЙКОВИХ ЕКІПАЖІВ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ Навантаження СИЛОВИХ ЗВ'ЯЗКІВ
05.22.07 – Рухомий склад залізниць та тяга потягів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Луганськ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
ГОЛУБЕНКО Олександр Леонідович,
ректор Східноукраїнського національного
університету імені Володимира Даля.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор КОРОТЕНКО Михайло Леонідович,
Дніпропетровський державний технічний університет
залізничного транспорту, зав. кафедрою електрорухомого складу,
доктор технічних наук, професор ПАВЛЕНКО Альберт Прокоф’євич,
Київський національний університет транспортних технологій і економіки
транспорту, професор кафедри “Рухомий склад залізниць”,
доктор технічних наук, професор БЄЛЯЄВ Анатолій Ілліч,
Державне унітарне підприємство “Всеросійський науково-дослідний тепловозний інститут”, провідний спеціаліст.
Ведуча організація: Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра експлуатації й ремонту рухомого складу Міністерства транспорту України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 25 ” червня 2002 р. о 10-00 годин на засіданні спеціалізованої ради Д29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий “ 24 ” травня 2002р.
Учений секретар
спеціалізованої ради __________________ Осенін Ю.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Стійкою, сучасною тенденцією розвитку залізничного транспорту є ріст швидкості руху транспортних засобів. В даний час, максимальна швидкість руху потягів на залізницях Європи і Японії складає 250-300 км/год (у дослідних поїздках до 350 км/год ).
Разом з тим, цей рівень швидкості не є остаточним. Рекорд швидкості руху в 515,3 км/год, установлений французьким електропоїздом TGV ще в 1990 році, переконує в реальності істотного підвищення швидкості руху на залізницях вже в найближчій перспективі.
Високий рівень швидкості руху потягів створює принципово нові умови роботи конструкційних матеріалів у силових зв'язках рейкових екіпажів, що характеризуються гранично допустимими значеннями навантажувально-швидкісних і температурних режимів роботи, а також локалізацією динамічної взаємодії в елементах екіпажної частини й рейкового шляху.
Наслідком дії неупорядкованого потоку механічної енергії в елементах силового ланцюга екіпажної частини локомотива є передчасний вихід з ладу деталей і вузлів через утрату міцнісних характеристик конструкційних матеріалів, підвищене зношення поверхонь тертя, обумовлене інтенсифікацією динамічної взаємодії, а також генерування надмірного шумового і теплового випромінювань, що мають негативні технічні й екологічні наслідки.
Природне, еволюційне рішення проблеми полягає в широкому застосуванні, при організації силових зв'язків, нових матеріалів і конструкторсько-технологічних рішень, що забезпечують мінімізацію руйнівної дії циркулюючої механічної енергії.
Актуальність теми. Перспективними конструкційними матеріалами, що знайшли великий обсяг застосування в локомотивобудуванні, та які поєднують у собі унікальні властивості, зв'язані з легкістю пружного деформування і відновлення, шумо- і віброізоляцією, високою несучою здатністю, схильністю до дисипації енергії і компенсації відносних переміщень сполучених елементів, є еластомери (зокрема гуми).
Проте еластомери відносяться до групи проблемних конструкційних матеріалів, для яких далеко не повною мірою обґрунтовані і вирішені науково-практичні завдання, пов'язані з їх застосуванням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: СИНТЕЗ ПАРАМЕТРІВ ГУМОМЕТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ РЕЙКОВИХ ЕКІПАЖІВ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ Навантаження СИЛОВИХ ЗВ'ЯЗКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок