Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,79 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
”ЗАПОРІЗЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ”
БОВА тЕТЯНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
УДК 658.115.6
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Запоріжжя – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Дацій Олександр Іванович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Поважний Олександр Станіславович,
Донецький державний університет управління,
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
Семенов Андрій Григорович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
доцент кафедри економіки підприємства та маркетингу.
Провідна установа – Інститут економіки промисловості НАН України, науково-дослідний центр інформаційних технологій, м. Донецьк.
Захист відбудеться 21 вересня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.127.01 у Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя,
вул. Жуковського, 70-б, ауд. 125.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розіслано 18 серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.А. Ільяшенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне машинобудування є наукоємною галуззю промисловості. Але відсутність чітко функціонуючих організаційних систем управління розробкою, освоєнням та випуском нової продукції не дає змогу повною мірою задовольняти щоразу вищі вимоги споживачів, через що за багатьма позиціями можна говорити про низький рівень конкурентоспроможності продукції машинобудівних підприємств та відсутність інноваційної основи забезпечення ефективної роботи в майбутньому.
Із розвитком нових інформаційних технологій відбуваються зміни в технології управління, що стосуються процесів обґрунтування і прийняття рішень, а також організації їх виконання. Тому інформація в ринкових умовах стала відігравати вирішальну роль при організації управління на машинобудівних підприємствах.
У нових умовах господарювання машинобудівні підприємства повинні в основу планування виробництва закладати всю бізнес-технологію від пошуку замовників на продукцію, дослідження ринку, необхідності залучення інвесторів (у тому числі часто під значні відсотки), організацію виробництва і завантаження обладнання, синхронізацію з ними поставок сировини, допоміжних матеріалів, комплектуючих – до доставки готової продукції замовнику, лише після отримання якої він оплачує продукцію. Практично відсутні передплати замовлень, тому вимоги до дотримання термінів, кількості та якості продукції непомірно зросли.
В цих умовах найважливішою проблемою в управлінні машинобудівним підприємством як виробничо-економічною системою є своєчасна розробка та прийняття управлінських рішень як реакції на зміни економічної ситуації на ринку та в зовнішньому середовищі. Крім того висока вартість інформаційних систем, у тому числі корпоративних, що являє собою суму від декількох десятків до сотень тисяч доларів, а також зацікавленість інвесторів у найшвидшій окупності вкладених коштів, робить необхідним поетапне впровадження інформаційних систем для аналізу ситуації й підготовки рішень в організаційному управлінні підприємствами.
Ці обставини висувають перед інформаційними системами, що забезпечують прийняття управлінських рішень, особливо жорсткі вимоги щодо строків підготовки, повноти аналізу й надійності інформації. Особливо актуальним стало одночасне функціонування декількох різнорідних систем у межах єдиного технологічного процесу обробки інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок