Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВА ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ( на базі Асоціації консультаційних фірм України “Укрконсалтінг”)

МАРКЕТИНГОВА ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ( на базі Асоціації консультаційних фірм України “Укрконсалтінг”)

Назва:
МАРКЕТИНГОВА ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ( на базі Асоціації консультаційних фірм України “Укрконсалтінг”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,77 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Зайчук Тетяна Олександрівна
УДК 658.56
МАРКЕТИНГОВА ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
( на базі Асоціації консультаційних фірм України “Укрконсалтінг”)
Спеціальність 08.06.02. – Підприємництво, менеджмент та маркетинг.
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук.
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Кардаш Віктор Якович
Київський національний економічний університет
декан факультету маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Корольков Іван Іванович
Київський державний торговельно-економічний
університет, професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Лилик Ірина Вікторівна
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
доцент кафедри промислового маркетингу
Провідна установа: Київський національний університет
ім. Тараса Шевченка, кафедра інноваційного
менеджменту та підприємництва Міністерства
освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 29 вересня 2000 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.04. у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м.Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 314.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий 28 серпня 2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Федонін О.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Динамічний розвиток економічного середовища вимагає постійних спостережень ринкової кон’юнктури та тенденцій її розвитку, а також завчасної адаптації товарного асортименту та номенклатури господарчих суб'єктів до майбутніх змін. В свою чергу, це потребує розвитку маркетингових інноваційних функцій підприємств та організацій. Важливою проблемою є також вивчення попиту споживачів з метою оптимізації інноваційного процесу підприємств та зоощадження на нього коштів.
За базу для вивчення маркетингової інноваційної діяльності автором була взята консультаційна галузь, яка є однією з основних складових ринкової інфраструктури. Консалтингові фірми та центри забезпечують підприємства та організації необхідними інформацією та знаннями з ринкової економіки, надають методологічну допомогу при управлінні, на високому професійному рівні здійснюють підготовку та перепідготовку кадрів. Досвід зарубіжних країн свідчить, що значний внесок у розвиток інноваційної діяльності роблять саме консультаційні фірми, в яких, в силу специфіки діяльності, концентруються найбільш досвідчені та грамотні професіонали.
Питання організації та розвитку маркетингової інноваційної діяльності на підприємствах та в сфері послуг знайшли відображення в роботах Павленка А.Ф., Войчака А.В., Кардаша В.Я., Маркової В.Д. Савельева Е.В., А.Епе, П.Друкера, Анісімова Ю.П., Лісовцевої Л.Н., Ковтуненко А. та інших. Розвитку консультаційної діяльності підприємств присвячені роботи Герасимчука В.Г., Уткіна Е.А. М.Кубра, В.Кохена, А.Вейса, Д.Фучса. Огляд наукових праць вітчизняних вчених показав, що в них недостатньо висвітлені питання маркетингової інноваційної діяльності на консультаційних фірмах, зокрема оптимізації маркетингової інноваційної стратегії з використанням сучасних видів маркетингу, розвитку маркетингового забезпечення інноваційної діялььності консультаційних фірм тощо, чим і був обумовлений вибір теми дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації виконувалася в рамках науково-дослідних програм КНЕУ у розрізі теми кафедри маркетингу "Стан та розвиток маркетингової діяльності підприємств в умовах реформування економіки України", що зареєстрована під № держреєстрації 0195V015888. В рамках даної теми автором були вивчені та досліджені проблеми організації маркетингової інноваційної діяльності на консультаційних фірмах і розроблені деякі рекомендації щодо її розвитку в сучасних умовах господарювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВА ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ( на базі Асоціації консультаційних фірм України “Укрконсалтінг”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок