Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ЦЕМЕНТНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ РЕМОНТУ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ЦЕМЕНТНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ РЕМОНТУ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ЦЕМЕНТНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ РЕМОНТУ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,26 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
 
КОРОБКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК.666.94.017
ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ
ЦЕМЕНТНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ РЕМОНТУ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
Спеціальність 05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 

ОДЕСА – 2002
дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії
будівництва та архітектури (ОДАБА), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: – доктор технічних наук, професор
ВИРОВИЙ Валерій Миколайович,
Одеська державна академія будівництва та
архітектури, завідувач кафедрою “Виробництво
будівельних виробів і конструкцій”.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
ДОРОФЄЄВ Віталій Степанович,
Одеська державна академія будівництва та
архітектури, завідувач кафедрою опору матеріалів;
– кандидат технічних наук,
ГНИП Ольга Павлівна,
заступник директора по виробництву, відкрите
акціонерне товариство “Силікат”, м. Одеса.
Провідна установа – Рівненський державний технічний університет,
кафедра “Технологія будівельних виробів та
матеріалознавства”, Міністерство освіти і науки
України, м. Рівне.
Захист відбудеться “1” жовтня 2002р. об 11 годині на засіданні
Спеціалізованої Вченої Ради Д 41.085.01 Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий “28” вересня 2002р.
Вчений секретар Спеціалізованої Вченої Ради Макарова С.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність досліджень. Великий об’єм ремонтних, захисних та відбудовчих робіт, які виконуються в будівельній галузі в теперішній час, зумовлює необхідність розроблення нових композиційних матеріалів з підвищеними міцнісними властивостями або вдосконалення вже існуючих композитів. До основних вимог, котрі пред’являють матеріалам на основі портландцементу, відносять високу тріщиностійкість. Зародження і розвиток тріщин можуть бути спричинені початковими об’ємними зміненнями цементних композицій, які супроводжують протікання фізико-хімічних та фізико-механічних явищ організації структури твердіючих мінеральних в’яжучих. Процеси гідратації і структуроутворення цементних композицій в значній мірі визначаються їх якісним та кількісним складами, зміна яких призводить до змінення умов твердіння, що, у свою чергу, відбивається на значеннях і кінетиці об’ємних деформацій. Забезпечується можливість регулювання об’ємними деформаціями цементних композицій шляхом зміни якісних характеристик та кількісного співвідношення часток дисперсної фази. Для рішення цієї задачі важливим є вивчення впливу початкового складу твердіючих систем на величину та інтенсивність їх об’ємних змінень. Керування початковими об’ємними деформаціями цементних композицій дозволить підвищити експлуатаційну надійність будівельних конструкцій, а визначення оптимальних складів в’яжучого буде сприяти одержанню матеріалів з потрібними тріщиностійкістю та фізико-механічними властивостями. Таким чином, дослідження, під час яких вирішуються питання підвищення в’язкості руйнування і міцнісних характеристик цементних композицій, призначених для ремонтних, захисних та відбудовчих робіт, можна вважати своєчасними та актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Приведені в дисертації дослідження теоретичного та прикладного характеру виконувалися згідно з напрямками науково-дослідних робіт кафедри “Виробництво будівельних виробів і конструкцій” Одеської державної академії будівництва та архітектури (кафедра ВБК, ОДАБА) у відповідності з держбюджетними темами № 62 “Технологічна пошкодженність та її вплив на властивості будівельних композиційних матеріалів та конструкцій” (1997-1999р.р.) та № 78 “Аналіз механізмів формування технологічної спадковості та її вплив на основні властивості будівельних матеріалів та конструкцій” (2000-2002р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ЦЕМЕНТНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ РЕМОНТУ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок