Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В МАШИНОБУДУВАННІ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОЇ КІЛЬКОСТІ ІНФОРМАЦІЇ

РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В МАШИНОБУДУВАННІ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОЇ КІЛЬКОСТІ ІНФОРМАЦІЇ

Назва:
РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В МАШИНОБУДУВАННІ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОЇ КІЛЬКОСТІ ІНФОРМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,47 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Тріщ Роман Михайлович
УДК 621:658.562 (043.3)
РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В МАШИНОБУДУВАННІ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОЇ КІЛЬКОСТІ ІНФОРМАЦІЇ
Спеціальність 05.01.02 - стандартизація і сертифікація
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі технологій та управління якістю в машинобудуванні Української інженерно-педагогічної академії Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор
Арпентьєв Борис Михайлович, Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків), професор кафедри технологій та управління якістю в машинобудуванні.
Офіційні опоненти:
заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор технічних наук, професор
Мовшович Олександр Якович, Науково-виробниче підприємство “Оснастка” (м. Краматорськ), Міністерство промислової політики України, заступник директора з наукової роботи.
доктор технічних наук, професор
Байцар Роман Іванович, Національний університет “Львівська політехніка” (м. Львів), Міністерство освіти і науки України, професор кафедри метрології, стандартизації та сертифікації.
доктор технічних наук, професор
Гавриш Олег Анатолійович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” (м. Київ) Міністерство освіти і науки України, декан факультету менеджменту та маркетингу.
Захист відбудеться “24” жовтня 2007 р. о 1200 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.01 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Із дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розіслано “ 21 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради д.т.н., професор |
С.М. Березненко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з головних умов успішного виходу України у відкритий міжнародний торгівельно-економічний простір, напередодні вступу до Всесвітньої торгівельної організації є випуск конкурентоспроможної продукції. Рівень якості продукції та послуг національного виробника істотно впливає на формування зовнішньої політики і національної безпеки, визначає рівень життя і стабільність національної валюти.
Машинобудування - ключова галузь національного господарства, і його розвиток є визначальним для підвищення якості продукції інших галузей національної економіки. Сьогодні машинобудування характеризується зменшенням серійності виробництва, розширенням номенклатури виробів і підвищенням точності їх виготовлення за рахунок високих технологій, що використовують прецезійне устаткування і нанометричну вимірювальну апаратуру.
Для управління якістю продукції необхідна інформація про її параметри на всіх стадіях життєвого циклу, особливо на стадії виготовлення. Існуючі методи збору й обробки інформації про якість, методичне і нормативне забезпечення технологій виготовлення орієнтовані на масове виробництво, тобто розраховані на велику кількість статистичної інформації (СІ). Це робить їх неефективними у сучасному виробництві, оскільки вимагає великих матеріальних витрат. Для ефективного управління якістю при зниженні серійності виробництва і підвищенні точності необхідні більш досконалі та економічні методи збору й обробки інформації.
Таким чином, нині існує науково-прикладна проблема, що об'єктивно виникла, і яка полягає у необхідності створення методології оцінки, забезпечення і підтримки високої якості машинобудівної продукції в період розробки, виробництва, користування й експлуатації шляхом постійного впливу на умови її створення при використанні інформації обмеженого обсягу, і на цій основі – розробки серії нормативно-методичної документації.
Проблема має важливе народногосподарське значення, оскільки її вирішення дозволить створювати високоякісну конкурентоспроможну продукцію з мінімальними витратами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В МАШИНОБУДУВАННІ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОЇ КІЛЬКОСТІ ІНФОРМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок