Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ВАНТАЖНИХ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ

РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ВАНТАЖНИХ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ВАНТАЖНИХ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,17 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХОМЕНКО ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК .47:338.3:338.27
РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК
ВАНТАЖНИХ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.04 - "Економіка та управління підприємствами"
(автомобільний транспорт і дорожнє будівництво)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів Чернігівського державного технологічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Сич Євген Миколайович,
Київський університет економіки і
технологій транспорту Міністерства транспорту та
зв’язку України, перший проректор,
завідувач кафедри економіки підприємств транспорту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Зайончик Леонід Григорович,
Національний транспортний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри менеджменту;
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Ярош Олег Михайлович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН
України, провідний науковий співробітник відділу
комплексного розвитку продуктивних сил.
Захист відбудеться 22 лютого 2008 р. о 1530 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.04 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук у Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 17 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.В. Концева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Однією із важливих складових виробничої інфраструктури, без якої неможливо забезпечити ефективне функціонування національної економіки, є транспортна мережа, що створює об’єктивні умови для раціоналізації зв’язків між виробниками та споживачами продукції. Провідна роль у цих процесах належить автомобільному транспорту.
Розширення транскордонного співробітництва, зростання кількості бізнес-структур, концентрація основних зовнішньоторговельних і транзитних вантажопотоків на регіональних напрямках тощо потребують підвищення рівня організації, якості та ефективності роботи автомобільного транспорту.
Методологічні основи та практичні аспекти функціонування транспорту і, перш за все ? автомобільного відображені в працях вітчизняних і зарубіжних вчених, таких як А.П. Анісімов, С.М. Абалонін, З.І. Аксьонова, Л.А. Александров, А.В. Базилюк, О.О. Бакаєв, Е.В. Будрин, М.Н. Бідняк, А.І. Воркут, В.Г. Галабурда, А.Е.Горєв, В.М. Гурнак, Л.Г. Зайончик, Г.А. Кононова, В.І. Котелянець, Ю.В. Кулаєв, В.Н. Лівшиць, А.Н. Лохов, О.М. Ложачевська, А. М. Новікова, В.О. Персіанов, С.М. Резер, Є.М. Сич, Б.І. Шафиркін, В.Г. Шинкаренко, О.М. Ярош та інших.
Сучасний етап регіонального розвитку автомобільного транспорту характеризується жорсткою конкуренцією на ринку транспортних послуг, у зв’язку з чим виникає гостра потреба у прогнозованості та передбачуваності результатів діяльності. Проте, традиційні методи прогнозування автомобільних вантажопотоків не дозволяють досягти достатньої точності прогнозу в умовах дії ринкових факторів. Це зумовлює необхідність використання принципово нових нестандартних підходів до розробки прогнозу вантажообігу автомобільних підприємств.
Крім того, в пікові періоди такі підприємства не в змозі задовольнити наявний попит на послуги. Тому необхідним стає формування такого структурно-організаційного утворення, яке б забезпечило підвищення якості та ефективності перевізного процесу.
Разом з тим, внутрішні і зовнішні коливання обсягів перевезень призводять до безперервних змін у технологіях доставки вантажів, принципах функціонування ринку транспортних послуг тощо; це визначає нагальну потребу в проведенні наукових досліджень щодо створення нових організаційних структур регіонального управління автотранспортними підприємствами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ВАНТАЖНИХ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок