Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,05 KB
Завантажень:
343
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
СВІРІДОВА Наталія Дмитрівна
УДК 330.322:332.14
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАЛУЧЕННЯ
ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
Спеціальність 08.10.01 – Розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий консультант – доктор економічних наук, професор
Кліяненко Борис Терентійович,
Луганська філія Інституту економіко-правових
досліджень НАН України, директор (м. Луганськ)
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Власюк Олександр Степанович,
Національний інститут стратегічних досліджень,
перший заступник директора (м. Київ)
доктор економічних наук, професор
Степанов В’ячеслав Миколайович,
Інститут проблем ринку і економіко-екологічних
досліджень НАН України,
заступник директора по науковій роботі (м. Одеса)
доктор економічних наук, професор
Гудзь Петро Васильович,
Інститут економіко-правових досліджень НАН України,
старший науковий співробітник відділу
проблем територій зі спеціальним режимом
господарювання (м. Донецьк)
Провідна установа – Інститут регіональних досліджень НАН України,
відділ ринкової інфраструктури та транскордонного
співробітництва (м. Львів).
Захист відбудеться “26” червня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .170.01 в Інституті економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “25” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Слоква М.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах подальшого соціально-економічного розвитку України пріоритетним напрямом державного регулювання економіки регіонів стає інвестиційна політика. Метою інвестиційної політики є використання всіх можливих вітчизняних і міжнародних джерел фінансування, серед яких саме іноземні інвестиції повинні стати складовою будь-якої регіональної інвестиційної політики і впливати на економічне зростання. Гостра потреба в таких інвестиціях для спрямування їх у реальний сектор економіки регіону, викликана недостатністю власних фінансових ресурсів, призводити до необхідності використання іноземних інвестицій як основної форми інвестування. Їх застосування набуває особливої ваги з погляду на те, що вони не тільки забезпечують економічне зростання регіонів, але й переводять його економіку на новий рівень ефективності, привносячи нові технології, ноу-хау, передовий досвід організації виробництва та управління. При цьому регіональна політика залучення іноземних інвестицій визначається як один із основних факторів, що впливає не тільки на ефективність економічного зростання, але й на зміст і форми входження України у світову економічну систему, а також на розвиток ринкових відносин всередині країни.
Проблеми залучення іноземних інвестицій у регіон, формування і реалізації регіональної інвестиційної політики на їх основі в сучасних умовах розвитку – складні й багатопланові. Більшість досліджень пов’язано з доказом вигідності залучення іноземних інвестицій в економіку України та необхідності створення для них привабливих умов. Методологія сучасної регіональної економіки дозволяє вирішувати комплекс складних питань щодо інвестиційної діяльності в регіоні, але вирішення тих, що пов’язані з залученням іноземних інвестицій на регіональному рівні, носить в основному фрагментарний характер, без застосування інструментів системного аналізу. Однією з невирішених актуальних проблем є недостатня розробленість теоретико-методологічних і практичних положень щодо формування організаційно-економічного забезпечення регіональної політики залучення іноземних інвестицій, до яких відносяться заходи організаційного і економічного характеру, інструментарій стимулювання інвестиційної діяльності, науково-теоретичне обґрунтування концепції залучення іноземних інвестицій, а також науково-методичні і практичні засади формування механізму залучення іноземних інвестицій в економіку регіону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок