Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОЦІНКИ РИЗИКІВ ПРИ ПЛАНУВАННІ ПРОЕКТУ

СТРУКТУРНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОЦІНКИ РИЗИКІВ ПРИ ПЛАНУВАННІ ПРОЕКТУ

Назва:
СТРУКТУРНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОЦІНКИ РИЗИКІВ ПРИ ПЛАНУВАННІ ПРОЕКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,27 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
БОНДАРЄВА Тетяна Іванівна
УДК 658.012.23
СТРУКТУРНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОЦІНКИ РИЗИКІВ
ПРИ ПЛАНУВАННІ ПРОЕКТУ
05.13.22 – управління проектами та програмами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент ЛАТКІН Матвій Олексійович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, доцент кафедри виробництва електронних систем літальних апаратів.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор БОЖКО Валерій Павлович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедрою фінансів;
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник ДУБНИЦЬКИЙ Валерій Юрійович, Харківський банківський інститут Української академії банківської справи, доцент кафедри вищої математики та інформаційних технологій.
Провідна установа: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “ 09 ” червня 2006 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” (61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розісланий “ 04 ” травня 2006 р.
Заступник голови спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 І.В. Чумаченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У своїй діяльності більшість наукових і виробничих підприємств України все частіше використовують підходи і принципи управління проектами. Великі міжнародні проекти, пов’язані зі створенням нових зразків техніки, потребують зусиль багатьох підприємств, великих витрат часу, матеріальних і фінансових ресурсів, причому за статистикою тільки 5 % проектів виконуються згідно з попередніми планами. Очевидно, що для досягнення цілей та результатів таких проектів з мінімальними витратами необхідно враховувати ризики, зумовлені неповнотою та неточністю вихідної інформації, ймовірнісним характером майбутніх подій, змінним зовнішнім і внутрішнім середовищем проекту.
Під ризиками звичайно розуміють несприятливі події, які призводять до матеріальних, часових, фінансових та інших втрат. Перелік основних ризиків підприємства залежить від напрямків його діяльності (промислові підприємства, фінансові організації, торговельні компанії та ін.) Крім цього, причинами виникнення більшості ризиків підприємства є безліч різних несприятливих подій. Тому в науковій літературі з менеджменту такими авторами, як І.І. Мазур, В.Д. Шапиро, М.В. Хохлов, В.А. Верба, М.В. Грачова, С.О. Москвін, Л.С. Кобиляцький, пропонується велика кількість різних класифікацій ризиків.
У процесі реалізації проекту можуть виникнути різні несприятливі події, що призводять до часових, матеріальних, грошових втрат, можливість настання яких необхідно передбачити при плануванні проекту і контролювати в ході його виконання. Основні процеси управління ризиками в проекті описано в загальноприйнятих стандартах IPMA.
Існуючі методи аналізу проектів спрямовані на визначення ризику проекту в цілому з метою прийняття рішення про початок його реалізації та не дозволяють оцінити якісні та кількісні характеристики кожного можливого ризику проекту. Тому виникають питання, на які ризики проекту необхідно реагувати та які заходи щодо зниження негативного впливу ризиків необхідно розробити.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТРУКТУРНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОЦІНКИ РИЗИКІВ ПРИ ПЛАНУВАННІ ПРОЕКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок