Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСПОРТНОЇ СЛУЖБИ ЛОКАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ

МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСПОРТНОЇ СЛУЖБИ ЛОКАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ

Назва:
МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСПОРТНОЇ СЛУЖБИ ЛОКАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,31 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Печурін Сергій Миколайович
УДК 004.724.4
МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСПОРТНОЇ СЛУЖБИ ЛОКАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ
Спеціальність 05.13.13 – “Обчислювальні машини, системи та мережі”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Луцький Георгій Михайлович,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Додонов Олександр Георгієвич,
Інститут проблем реєстрації інформації НАН
України, заступник директора
з наукової роботи,
 
доктор технічних наук, професор
Баранов Володимир Леонідович,
Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г. Є. Пухова НАН України, провідний
науковий співробітник відділення гібридних
моделюючих та керуючих систем в енергетиці.
Захист відбудеться “ 29 ” жовтня 2007р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, вченому секретарю НТУУ “КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “ 28 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Орлова М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із напрямів вдосконалення обчислювальної техніки, що дозволяє підвищити ефективність комп’ютерних систем і мереж, є створення теоретичної бази проектування та експлуатації найбільш поширених їх складових. Сьогодні інтеграція комп’ютерних систем досягла такого рівня, що грань між їхніми складовими (скажімо, LAN-MAN-WAN) стає все більш умовною. Тим не менш, з огляду на бажання дослідника отримати науковий результат, маючий практичну цінність, слід для аналізу вибрати конкретну складову, яка піддається дослідженню в розумні терміни. В даній роботі розглядається найбільш поширена складова комп’ютерних мереж, – локальна комп’ютерна мережа. Під локальною комп’ютерною мережею (далі – LAN) розуміємо комп’ютерну систему, яка має обмежений географічний розмір і об’єднує множину окремих комп’ютерних чи іншого типу пристроїв обробки даних, що звичайно знаходяться в деякому операційному вузлі. В свою чергу, аналізу піддано складову LAN, що її в даній роботі названо транспортною службою (далі – ТС LAN), і під якою розуміємо службу, яка виконує функції транспортування даних, а також пов’язані з транспортуванням даних: початкове встановлення каналу зв’язку; передача даних; кінцеве вивільнення каналу зв’язку; об’єднання ланок даних в єдину мережу (маршрутизація); встановлення з’єднання на рівні ланки даних. Таке розширення традиційного набору функцій, що їх звичайно не покладають на LAN, з однієї сторони обумовлено зростанням потужності обчислювальної техніки і її подальшою мініатюризацією. А з іншого боку, практика впровадження дуже комфортного для користувача, але в такій же мірі обмеженого з точки зору пропускної здатності, середовища передачі даних, - радіоефіру, показує, що ресурси підвищення ефективності на рівні ланки даних вже вичерпано. Таким чином, розширення функцій, що вони покладаються на LAN і її служби, можуть створити резерви підвищення ефективності мережі в цілому. В свою чергу, резерв підвищення ефективності самої транспортної служби локальних комп’ютерних мереж, криється в тому, що ТС LAN, як і любу службу, традиційно прийнято розглядати як уокремлену, автономну систему, яка виконує чітко обумовлений, обмежений набір функцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСПОРТНОЇ СЛУЖБИ ЛОКАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок