Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ ФІРМ

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ ФІРМ

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ ФІРМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,85 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій і систем
Кононенко Олег Григорович
УДК 330.115
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ДІЯЛЬНОСТІ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ ФІРМ
08.03.02 - економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Бакаєв Олександр Олександрович –
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій і систем НАН України
та МОН України, завідувач відділу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор,
Костіна Ніна Іванівна,
Академія Державної податкової служби України,
професор;
кандидат економічних наук,
Цюпко Сергій Вікторович,
трест „Південзахідтрансбуд”
голова наглядової ради.
Провідна установа – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Захист відбудеться “28” квітня 2004 р. о 16-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К .171.02 в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України за адресою: 03680, Київ-187, МСП, проспект Академіка Глушкова, 40.
 
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту кібернетики НАН України, за адресою: 03680, Київ-187, МСП, проспект Академіка Глушкова, 40.
Автореферат розіслано “17” березня2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Ревін В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні основні підприємства харчової промисловості мають розгалужену мережу. З переходом до ринкових умов були змінені організаційні форми власності багатьох підприємств галузі, що неминуче призвело до зміни господарських взаємозв’язків між ними. В той же час виникає необхідність реформування їх діяльності, зменшення витрат на виробництво, підвищення конкурент-ноздатності продукції, що ними виробляється, впровадження нових форм і засобів взаємодії між різними ланками системи виробництва продукції харчової промисловості.
В ринкових умовах діяльність таких систем ґрунтується на договірній основі, на яку значно впливають зовнішні фактори. Відсутність координації взаємних дій, часові затримки в постачанні необхідних складових для основного виробництва, нераціональне прогнозування запасів на складах призводять до недотримання строків і обсягів постачання, негативно впливають на виробничий та фінансовий стан підприємств, а також на можливість виробників харчових продуктів своєчасно отримати потрібні їм харчові добавки, витратні матеріали та інш. На цьому тлі постає проблема вибору механізму моделюванні багато-профільних фірм, що займаються постачання харчових добавок, витратних матеріалів обладнання та устаткування з метою забезпечення підприємств потрібними ресурсами, в потрібний час і в потрібній кількості з гарантованою прибутковістю діяльності самої фірми.
Застосування економіко-математичних методів та моделей у вирішенні проблеми моделюванні діяльності багатопрофільних фірм є актуальним з точки погляду на проведення прогнозування їх основних виробничих параметрів, які враховують певну кількість імовірнісних факторів, вплив часу виконання замовлень, формування обсягів поставок і на цьому підґрунті формування обсягів реалізації багатономенклатурної продукції.
Моделюванню складних систем присвячені наукові праці В.Глушкова, Б.Гнеденка, М.Бусленка, О.Вентцель, Н Джонсона, І Коваленка, О.Бакаєва, Н. Костіної, М.Яровицького, В.Точиліна , Р.Крюона, Ф.Ліона, Дж. Букана. Разом з тим певні питання цього наукового напрямку за умов функціонування підприємств різної форми власності у перехідній економіці залишаються не вивченими. Недостатньо уваги приділено питанням вивчення основних економічних передумов становлення багатопрофільних фірм, умов їх діяльності, вплив ймовірносних факторів на оцінку і аналіз параметрів функціонування системи, застосування прогресивних інформаційних технологій у відтворенні електронної взаємодії постачальника та споживача.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 



Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ ФІРМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок