Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕРЕДГРАВІДАРНА ПІДГОТОВКА І ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ У ЖІНОК З ГІПОТИРОЗОМ

ПЕРЕДГРАВІДАРНА ПІДГОТОВКА І ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ У ЖІНОК З ГІПОТИРОЗОМ

Назва:
ПЕРЕДГРАВІДАРНА ПІДГОТОВКА І ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ У ЖІНОК З ГІПОТИРОЗОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,65 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
МАМОНЕНКО–МОРОЗОВА ІННА ЮРІЇВНА
УДК 618.3-06:616.441-008.61-084
ПЕРЕДГРАВІДАРНА ПІДГОТОВКА І ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ У ЖІНОК З ГІПОТИРОЗОМ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Кримському державному медичному університеті ім. С.І. Георгієвського МОЗ України
Науковий керівник
доктор медичних наук, доцент
Глазков Ілля Сергійович,
Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського МОЗ України, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти
Офіційні опоненти
доктор медичних наук
Ромащенко Оксана Василівна,
Інститут урології АМН України, головний науковий співробітник відділу сексопатології та андрології
доктор медичних наук, доцент
Темченко Олександр Іванович,
Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, доцент кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна
установа Одеський державний медичний університет МОЗ України
Захист дисертації відбудеться “_30_”_травня_ 2007 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_27_”_квітня_2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Невиношування вагітності є однією з найважливіших проблем охорони здоров'я у всьому світі. Частота передчасного переривання вагітності коливається в межах 10-25% (Т.М. Дрінь, 2003; С.П. Писарєва та співавт., 2005). Незважаючи на велику кількість досліджень, присвячених профілактиці та лікуванню невиношування, частота передчасних пологів складає 5-10% (Т.Г. Романенко та співавт., 2004; В.К. Чайка, 2005).
Невиношування вагітності – це універсальна, інтегрована відповідь жіночого організму на будь-яке виражене неблагополуччя в стані здоров'я вагітної, внутрішньоутробного плода, навколишнього середовища і багатьох інших чинників. В умовах адаптації до вагітності найяскравіше виявляється єдність нервової і гуморальної регуляції, контрольована симпато-адреналовою системою, яка забезпечує організм жінки створенням достатніх енергетичних ресурсів в умовах зміненого внутрішнього і зовнішнього середовища (І.А. Жабченко, 2004; Л.Г. Назаренко та співавт., 2005).
Серед чинників ризику невиношування все більшого значення набувають різні захворювання щитовидної залози (Д.Е. Барковский, 2004). Відомо, що тироїдні гормони впливають на водний, жировий, вуглеводний та інші обміни, а також на функцію центральної нервової системи (ЦНС). Крім того, вони беруть активну участь в процесах теплоутворення. Захворювання щитовидної залози розвиваються в результаті змін біосинтезу тироїдних гормонів, порушень механізмів регуляції та функції на рівні ЦНС, гіпоталамусу, гіпофізу та периферичних регуляторних механізмів (О.Г. Лінчевський, 2004). В структурі всієї соматичної захворюваності у жінок репродуктивного віку патології щитовидної залози належить до 20-25%, а в республіці Крим цей показник досягає 30-35% (П.М. Баскаков та співавт., 2005).
Незважаючи на значне число наукових повідомлень у вітчизняній і зарубіжній літературі щодо проблеми невиношування й тироїдної патології у вагітних, залишається перелік проблем, що потребують вирішення на науковому підгрунті. На нашу думку, в першу чергу, це стосується невиношування у цієї групи хворих, особливо щодо проведення передгравідарної підготовки і ефективних лікувально-профілактичних заходів, що свідчить про актуальність даної наукової праці.
Все це загалом вказує на актуальність досліджуваного наукового питання в рішенні проблеми зниження перинатальної патології у жінок з гіпотирозом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПЕРЕДГРАВІДАРНА ПІДГОТОВКА І ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ У ЖІНОК З ГІПОТИРОЗОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок